رفتن به بالا
  • Wednesday - 29 April 2015 - 17:04
  • کد خبر : ۲۸۴۱۳

لینک کوتاه:

ابلاغ مجوز استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش از سوی سازمان مدیریت

وزیر آموزش و پرورش گفت: طی روزهای اخیر مجوز استخدام 5 هزار نفر با توجه به نیاز آموزش و پرورش در رشته‌ها، جنسیت و موقعیت جغرافیایی از سوی آموزش و پرورش ابلاغ شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از فارس از جنوب تهران علی‌اصغر فانی لحظاتی پیش در حاشیه آیین تجدید میثاق مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان کشور با آرمان‌های امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آستانه هفته معلم قرار داریم و امروز طبق یک سنت قدیمی در وزارت آموزش و پرورش، تعدادی از همکاران ما با حضور در حرم امام(ره) بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب می‌بندند.

وی آموزش و پروش را یک نهاد بزرگ فرهنگی دانست و گفت: آموزش و پرورش رسالت‌های زیادی بر عهده دارد که یکی از رسالت‌های آموزش و پرورش ترویج فرهنگ امام خمینی(ره) و دیدگاه‌ها و نظرات ایشان بین دانش‌آموزان است.

تاکید بر حمایت سازمان بسیج فرهنگیان از وزارت آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش گفت: بسجیان فرهنگی بخشی از فرهنگیان هستند که رسالت خودشان را درک کرده و می‌توانند در تحقق اهداف تعلیمی و تربیتی موثر و مفید باشند.

وی گفت: سازمان بسیج فرهنگیان باید از وزارت آموزش و پرورش حمایت کند ما در خدمت همه فرهنگیان هستیم و از توان بسیج فرهنگیان در میل به اهداف تعلیم و تربیت استفاده می‌کنیم.

طرح رتبه‌بندی معلمان رسما ابلاغ شد

فانی در ارتباط با طرح رتبه‌بندی فرهنگیان بیان داشت: طرح رتبه‌بندی معلمان که در آخرین جلسه‌ سال 93 در هیئت وزیران به تصویب رسیده بود در چند روز گذشته رسما ابلاغ شد.

وی ادامه داد: هم‌اکنون در حال تدوین شاخص‌های رتبه‌بندی معلمان هستیم و فراخوانی نیز از سایت وزارت‌خانه اعلام کردیم که ما آماده هستیم که نظرات فرهنگیان عزیز را در ارتباط با شاخص‌های رتبه‌بندی داشته باشیم.

فانی گفت: قدر مسلم این است که شاخص‌های رتبه‌بندی معلمان منبعث از وظایف معلمی است و ما درخواست از همکاران عزیزمان نداریم.

وزیر آموزش و پروش گفت: ما امیدواریم به سرعت شاخص‌های طرح رتبه‌بندی تدوین شده و به تصویب شورای توسعه مدیریت برسد و به سمت اجرای آن برویم و با اجرای رتبه‌بندی معلمان شاهد ارتقاء کیفیت آموزش، افزایش انگیزه معلمان و افزایش شایستگی‌ها و مهارت‌های حرفه‌ای آنان باشیم.

انتهای پیام/2462/ک30

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه