رفتن به بالا
  • Tuesday - 21 April 2015 - 08:30
  • کد خبر : ۲۸۱۸۷
id46797463_n00408902-b.jpg

لینک کوتاه:

ادر گروهک رجوی، مادر شدن ممنوع است!

۷۰ درصد از زنان منافقین مجرد بوده و تاكنون ازدواج نكرده‌اند و در مجموع ۱۰ درصد از زنان سازمان كه متاهل بوده‌اند دارای فرزند هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از افکارنیوز، از سال ۱۳۶۴ به بعد بچه‌دار شدن در تشكیلات منافقین ممنوع شده اما حاملگی‌های ناخواسته نیز وجود داشت و در ۲۵ سال گذشته از این مجموع كمتر از یك درصد در عراق یا اروپا بچه ‌دار شده‌اند و مابقی مربوط به قبل از سال ۱۳۶۴ شمسی می‌باشد.
گرایش زنان به فعالیت‌های مدنی و مطرح شدن در زیر مجموعه فمینیسم، بازاری است كه در قرن حاضر به ناحق مورد سوءاستفاده سازمان‌ها و احزاب سیاسی قرار می‌گیرد، زنانی كه در كمپ لیبرتی بغداد یا در اورسوراواز بایگانی شده‌اند از هر نوع آزادی اجتماعی به دور هستند زیرا این زنان در تشكیلات سازمان منافقین حق انتخاب همسر نداشتند و تا سال ۱۳۶۸ شمسی تشكیلات منافقین مشخص می‌كرد كه كدام زن با كدام مرد ازدواج كند.

image

از سال ۱۳۶۸ شمسی تاكنون حق ازدواج از زنان و مردان منافقین در عراق و سایر نقاط دنیا سلب شده و آنها حق زندگی خانوادگی و زناشویی ندارند ضمن اینكه فرزندان این افراد از آنها جدا شده و در اروپا نگهداری می‌شوند.

۲۰۰ دختر جوانی كه گاهاً از آنها بعنوان صف مقدم تبلیغات در عكس‌های استفاده می ‌شود، بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ میلادی از اروپا به عراق ( پادگان اشرف) اعزام شده‌اند و باید گفت ۹۹ درصد آنان همان فرزندان شیرخوار و كودكی بودند كه از سال ۱۳۶۸ شمسی بزور از پدران و مادران خود جدا شده و به اروپا ارسال گردیدند.

زنان گروهک منافقین همانند دختران و زنان در جامعه جهانی كه می‌بایست از نعمت داشتن زندگی شخصی، عشق و عاطفه برخوردار باشند، نیستند و تشكیلات منافقین از آنان دختران و زنانی جنگی و بی‌عاطفه تولید كرده است كه با ازدواج و قوانین زناشویی كه در تمامی جوامع بشری مرسوم است بیگانه‌اند، ضمن اینكه تشكیلات منافقین حق هیچ نوع انتخابی برای زندگی شخصی خود ندارند و حق تحصیل و استفاده از دانش نوین جامعه بشری را نیز ندارند.

منافقین در اروپا با ژست‌های حقوق بشری تلاش می‌كنند خود را جماعتی طرفدار حقوق بشر و حقوق زنان معرفی كنند، در اروپا از مساوات و آزادی زنان حرف می‌زنند، گروه‌ها و تشكل‌های بسیار زیادی بنام زنان ایجاد كرده و در گروه‌های حقوق بشری فعالیت می‌كنند و بنام زنان و دفاع از آزادی زنان ایران، كنفرانس و سمپوزیوم برگزار می‌كنند اما دریغ از آنكه خود ذره‌ای به آن اعتقاد و التزام عملی داشته باشند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه