رفتن به بالا
  • Tuesday - 7 April 2015 - 12:01
  • کد خبر : ۲۷۸۳۱
IMG_0545

لینک کوتاه:

اسکان بيش از 1400 نفر در بقاع متبرکه بردسير

مسئول فرهنگي اداره اوقاف شهرستان بردسير  گفت: تعطیلات نوروزی امسال در مجموع 1414 نفر در بقاع متبرکه این شهرستان  اسکان یافته اند که در این میان بیشترین اسکان در امامزاده سيد محمد (ع) بوده است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز ، سالاري مسئول فرهنگي اداره اوقاف شهرستان بردسير  اظهار داشت : خوشبختانه امسال مسافران نوروزی استقبال بی نظیری از بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان داشته اند.

 

وی ادامه داد: امامزاده سيد محمد  (ع) به عنوان شاخص ترین بقعه متبرکه و قطب فرهنگی این شهرستان ، بیشترین آمار حضور و اسکان زوار و گردشگر نوروزی را به خود اختصاص داده است.

 

سالاري همچنین از اعزام مبلغين  روحانی به مناطق مختلف این شهرستان در تعطیلات نوروزی امسال خبر داد و گفت: همچنین امسال طرح آرامش بهاری و ویژه برنامه های دینی و مذهبی در ایام تعطیلات نوروزی در بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان  اجرا شد.

 

وی برپایی خیمه های معرفت در جوار بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان را یکی از برنامه های طرح مذکور اعلام کرد و افزود: برپایی نمایشگاه، توزیع محصولات فرهنگی، غرفه مشاوره و پاسخ گویی به مسایل شرعی، غرفه کودک و نوجوان در این خیمه ها برپا شده است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه