رفتن به بالا
  • Tuesday - 7 April 2015 - 09:58
  • کد خبر : ۲۷۸۲۴
helal

لینک کوتاه:

امداد رسانی به 30 مسافر در شهرستان بردسير

رئیس هلال احمر بردسير  گفت: در ایام نوروز سال جاری 3  فقره حادثه به وقوع پیوست که  9  نفر آسیب دیده در این حوادث از خدمات امدادی هلال احمر بهره مند شدند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز “حسن نامجو ” در گفتگو با هزار نيوز از امداد رسانی به  3 فقره حادثه تصادف خبر داد و گفت: در ایام نوروز سال جاری 3  فقره حادثه به وقوع پیوست که  9  نفر آسیب دیده در این حوادث از خدمات امدادی هلال احمر بهره مند شدند.

وي با اشاره به  طرح ايمني و سلامت مسافران نورزي گفت : اين طرح  با محوريت سازمان جوانان هلال احمر به صورت چادر ، در بخش نگار و ورودي شهر ميدان جانباز انجام شده است .

رئیس هلال احمر بردسيرهمچنین به حوادث جاده‌ای سفرهای نوروزی امسال نیز اشاره کرده و گفت: متأسفانه از آغاز طرح نوروزی ، شاهد وقوع تصادفاتی در محورهای مواصلاتی به شهرستان بردسير بودیم که اکثراین تصادفات واژگونی خودرو در اثر خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است..

 

وی از ارائه اسکان اضطراری به مسافران نوروزی هم خبر داد و گفت: تعداد 5 مورد اسکان اضطراری توسط پایگاه امدادو نجات بردسير وشعبه شهرستان  انجام شده است که در این راستا 30 نفر از مسافران نوروزی به علت در راه ماندگی و شرایط بد جوی ،از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.

 

نامجو با اشاره به توزیع اقلام غذایی هم گفت: مواد غذایی از قبیل نان ، کنسروجات ،تن ماهی وامکانات رفاهی در بین اسکان داده شدگان توزیع شد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر بردسير ،با تاکید بر فراگیر شدن آموزش های امدادی هم خاطر نشان کرد : جمعیت هلال احمر شهرستان بردسير بصورت 24 ساعته همه روزه آماده امداد رسانی می باشد و افراد می توانند در صورت بروز هرگونه حادثه از طریق شماره تلفن 112 با ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس حاصل نمایند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه