رفتن به بالا
  • Sunday - 19 April 2015 - 08:59
  • کد خبر : ۲۸۱۱۱
333765_764

لینک کوتاه:

با عملکردهای گوشی آیفون آشنا شوید

به گزارش هزار نيوز ،  به نقل از سايت العالم بسياري از کاربران به دنبال شيوه هاي جديدي هستند تا استفاده از گوشي هاي آيفون را آسان کنند از این رو شما را با عملکردهای جدید گوشی آیفون آشنا می کنیم. -با برنامه هايي که در روي صفحه گوشي باز است به پيامکها پاسخ دهيد […]

به گزارش هزار نیوز ؛
به گزارش هزار نيوز ،  به نقل از سايت العالم بسياري از کاربران به دنبال شيوه هاي جديدي هستند تا استفاده از گوشي هاي آيفون را آسان کنند از این رو شما را با عملکردهای جدید گوشی آیفون آشنا می کنیم.
-با برنامه هايي که در روي صفحه گوشي باز است به پيامکها پاسخ دهيد وقتي برنامه هاي گوشی شما باز باشد پيامک بر بالاي صفحه آيفون شما مي آيد با انگشتتان پيامک را به پائين صفحه بکشيد نوار کوچکي بر روي صفحه مي آيد درآن پاسخ خود را بنويسيد و سپس آن را ارسال کنيد.
– پس از اينکه پوشه هاي صوتي و فيلمها را درحافظه ثبت کرديد مي توانيد آن را به شکل نامه به هر که دوست داريد بفرستيد.
-وقتي براي شما پيام هايي مانند «توکجايي» می آید بر بالاي صفحه بر کلمه جزئيات فشار دهيد و جمله ارسال مکان برای شما می آید و وقتي بر آن کليک مي کنيد نقشه اي مي آيد که مي توانيد بر روي آن مکان خود را مشخص کنيد.
– وقتي براي شما پيامکي مي آيد در پائين صفحه سمت راست و سپس بر بالاي صفحه سمت راست بر جزئيات کليک کنيد  پس چند انتخاب داريد که يکي از آنها برداشتن مزاحم است و آن را انتخاب کنيد.
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه