رفتن به بالا
  • Wednesday - 8 April 2015 - 12:01
  • کد خبر : ۲۷۸۶۰
fatemeh

لینک کوتاه:

بسیج جامعه زنان بردسير بیش از 40 برنامه مختلف و متنوع در هفته زن برگزار می کند

فرمانده حوزه بسیج خواهران حضرت خديجه بردسيرگفت: بالغ بر 40  برنامه متعدد و متنوع فرهنگی اجتماعی، تربیتی بصیرتی و اخلاقی در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت خواهران پیش بینی شده است.

به گزارش هزار نیوز ؛

ايلخاني فرمانده حوزه حضرت خديجه  شهرستان بردسيردرگفتگو با هزارنيوزضمن تبریک فرارسیدن میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت این هفته اظهار کرد: این ایام بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه اسلامی و انتقال مفاهیم ناب اسلامی به نسل جوان و نوجوان بویژه دختران است .

 

 

وی متذکر شد: باید هرگونه تلاشی برای آشنا کردن مردم با جایگاه و اهمیت نقش زنان و مادران در جامعه تأثیرگذار را انجام داده تا در راستای اعتلای فرهنگ اجتماعی نقش مثبتی ایفا گردد.

 

فرمانده حوزه بسیج خواهران حضرت خديجه بردسير با اشاره به عمده فعالیت های بسیج در هفته زن افزود:  در این راستا کمیته ستاد اجرایی برنامه های میلاد کوثر بسیج جامعه زنان بردسير  از 21 تا 28 فروردین ماه که به نام هفته زن و مقام مادر نامگذاری شده بالغ بر 40 برنامه متعدد و متنوع فرهنگی اجتماعی، تربیتی بصیرتی و اخلاقی در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت خواهران پیش بینی کرده و فعالیت خود را آغاز کرده است .

 

ايلخاني درادامه به بیان برنامه های شاخص این هفته پرداخت و گفت:  ديدار مادران و همسران شهدا با امام جمعه و فرماندار و حضور آنان در نماز جمعه در روزجمعه  21 فروردین ماه ، قرائت بيانيه ، برنامه مشاوره مذهبي و مشاوره خانوادگي و تحصيلي از از جمله  برنامه هاي  هفته زن خواهد بود.

 

وی افزود: برپایی جشن بزرگ میلاد کوثر در روز دوشنبه 24 فروردين ماه با موضوع وحدت امت اسلام در محل حسينيه ثارالله بردسيربا اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده می باشد.

 

فرمانده حوزه بسیج خواهران حضرت خديجه بردسير  ، از پیاده روی بانوان خبر داد و گفت:  برگزاري مسابقات ورزشي ويژه بانوان و اجراي جنگ ورزشي ويژه دختران جوان   در روز شنبه 22 فروردین در محل پارک بانوان  و پیاده روی بزرگ بانوان با شعار حضور حماسی عفاف و حجاب روز پنج شنبه 27 فروردین ماه و غبار روبي قبور مطهر شهدا و مادران شهيد نیزدرهفته زن برگزارمی شود.

 

ايلخاني درادامه خاطر نشان کرد: برگزاري گردهمايي بزرگ بانوان با سخنراني دکتر فردوسي عضوهيئت علمي دانشگاه روز سه شنبه 25 فروردين ماه دردانشگاه آزاد بردسير برگزار مي شود .

 

تبلیغات محیطی و فضاسازی مناسب پایگاه ها و محدوده آن ، برگزاری مسابقات ورزشی ، برپایی ایستگاه های مذهبی و ایستگاه های سلامت ، کارگاه های سبک زندگی ، کارگاه های فاطمه شناسی ، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهر و روستا ، شرکت گسترده بانوان در نماز جمعه ،برگزاري مسابقه با موضوع تربيتي از زندگي حضرت زهرا (س)‌، نشست حلقه های صالحین با موضوع سیره حضرت زهرا(س) و … از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این هفته است .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه