رفتن به بالا
  • Saturday - 11 April 2015 - 21:08
  • کد خبر : ۲۷۹۰۲

لینک کوتاه:

تکلیف کسر خدمت تأهل با 21ماه شدن سربازی

در پی انتشار خبر ۲۱ ماهه شدن خدمت سربازی در سال ۹۴ برخی از مخاطبان پیگیر وضعیت کسر خدمت‌های مربوط به تأهل بودند که جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، سردار موسی کمالی در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه آیا کسر خدمت‌های مربوط به همسر نیز در زمان ۲۱ ماهه شدن سربازی قابل استفاده است یا خیر، اظهار کرد: با توجه به اینکه سربازی ۲۱ ماه شده است هیچ‌گونه کسر خدمتی به سبب داشتن همسر و متأهل بودن به مشمولان و سربازان داده نخواهد شد.
وی ادامه داد: آن زمان با توجه به اینکه بنا بود طول خدمت سربازی ۲۴ ماه شود تصمیم بر این شد تا مشمولان متأهل از ابتدای سال ۹۴، ۲۱ ماه خدمت کنند اما در حال حاضر با توجه به تصمیمی که برای ۲۱ ماهه شدن سربازی در سال جدید گرفته شد این موضوع نیز منتفی و کسر خدمت تأهل به مشمولان داده نخواهد شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اما به ازای داشتن هر فرزند دو ماه کسر خدمت به مشمولان تعلق می‌گیرد و سقفی نیز برای کسر خدمت اعطایی به مشمولان دارای فرزند وجود نخواهد داشت.

کمالی با تاکید بر اینکه در سال ۹۴ طول مدت سربازی ۲۱ ماه خواهد بود، خاطرنشان کرد: سربازان شاغل در دستگاه‌های دولتی به جز آن دسته از افرادی که در یگان‌های حفاظتی مشغول به خدمتند ۲۴ ماه خواهد بود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه