رفتن به بالا
  • Sunday - 26 April 2015 - 10:26
  • کد خبر : ۲۸۲۸۷
yemen-map

لینک کوتاه:

حمله آل سعود به يمن زمينه اي خواهد شد براي از بين رفتن رژیم سعودی

کارشناس مسائل سیاسی گفت : قدرت نفتی و دلاری رژیم سعودی يک قدرت پوشالي است و حمله آل سعود به يمن زمينه اي خواهد شد تا رژیم سعودی از بين برود .  

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز محمد ايماني کارشناس مسائل سیاسی  در گفتگو با هزارنيوز در واکنش به حملات عربستان به یمن پس از اعلام آتش بس ؛ گفت : جنگ 27 روزه در یمن در امتداد جنگ 33 روزه حزب الله و جنگ 22 روزه غزه است و  تجاوز رژیم صهیونیستی با تجاوزسعودی ها شبيه به هم است و هر دو از طرف آمريکا از نظر فکري تغذيه مي شوند به همين دليل تقريبا شيوه جنگ کردنشان مثل آمريکايي ها مي باشد .

وي با اشاره به اينکه تجاوز به یمن به آمريت امریکا و رژیم صهیونیستی و عاملیت سعودی ها بود ، گفت : شکل جنگ دقيقا مثل هم مي باشد و بمباران و هدف قرار دادن خانه ها و تاسيسات اين بود تا در مردم رعب و وحشت ايجاد کند و اين همان کاري است رژيم صهيونيستي در جنگ با مردم غزه و داعش در عراق و سوريه مي کند .

ايماني با تاکيد بر پوشالی بودن قدرت نفتی و دلاری رژیم سعودی و تنها ماندن آن  در تجاوز به یمن اظهار داشت :دنيا به جايي رسيده است که افکار را با کشتن نمي تواند از بين ببرد مردم يمن از نظر فکري خيلي پيشرفته شدند و تقريبا جزء کشورهاي عربي هستند که جلوي ديکتاتوري شاه ايستادند و پادشاهي را قبول نکردند و اين زمينه اي خواهد شد تا حکومت  پادشاهي عربستان از بين برود .

وي اين جنگ را تکمیل تسلط انقلاب بر تمام سرزمین یمن در عین مقاومت و صبر استراتژیک در برابر حملات هوایی آل سعود دانست افزود: دراين جنگ مردم يمن دو وظيفه اصلي داشتند هم مبارزه با عربستان که تجاوز کرده بود و هم با باقي مانده نيروهاي پادشاه مخلوع يمن که در داخل کشور يمن بود با وجود اين که مردم مي بايست جلوي نيروهاي وابسته به پادشاه ، داعش و  نيروهاي القاعده را هم بگيرند که الحمدالله در هر دو جبهه پيروز شدند .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “حمله آل سعود به يمن زمينه اي خواهد شد براي از بين رفتن رژیم سعودی”

  • ز م says:

    سعودیها بایدبدانند صدای بمب
    ملتهای بیدار را خواب نمیکند
    شاید بخواب رفتگان را بیدارکند

ارسال دیدگاه