رفتن به بالا
  • Friday - 17 April 2015 - 11:01
  • کد خبر : ۲۸۰۶۳
id1575687_982848_258.jpg

لینک کوتاه:

خمسه: “باباپنجعلی” در “پایتخت ۴” حضور دارد

علیرضا خمسه می‌گوید: «باباپنجعلی» به عنوان پدرخانواده نقی معمولی با همان ویژگی‌ها و تکیه‌کلام‌های سابقش در «پایتخت ۴» حضور دارد.

به گزارش هزار نیوز ؛

 به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از همان ابتدا طبق نوشته آقای نعمت الله نقش آقاخان برای من نوشته شده بود و اولین انتخابشان برای این نقش من بودم و اولین بار بود که یک نقش جدی و ضدقهرمان را ایفا کردم که خودم هم آن‌را دوست داشتم.
وی درباره اینکه آیا از ایفای نقش آقاخان و تجربه متفاوتی که در سریال «میکائیل» داشت رضایت دارد؟ خاطرنشان کرد: من همیشه بعد از ایفای نقش‌هایم به مخاطبانم نگاه می‌کنم. وقتی مخاطب از من راضی باشد من هم راضی هستم و خستگی‌ام درمی‌رود.

خمسه همچنین اعلام کرد که نقش آقاخان در سریال «میکائیل» تا پایان داستان حضور دارد.

image

بازیگر نقش باباپنجعلی در سریال «پایتخت» سپس از حضورش در سری چهارم این مجموعه گفت و افزود: «باباپنجعلی» به عنوان پدرخانواده نقی معمولی با همان ویژگی‌ها و تکیه‌کلام‌های سابقش در «پایتخت 4» حضور دارد. «پایتخت» هفته آینده در شیرگاه شمال کلید می‌خورد.

این بازیگر سینما‌، تئاتر و تلویزیون که نوروز امسال مسابقه «ثانیه‌ها» را برای شبکه دو اجرا کرد در این زمینه توضیح داد: «ثانیه‌ها» از همان ابتدا بر اساس تجربه موفق «مسابقه هفته» طراحی شد و همه کارهایش و حتی شیوه اجرایی آن نیز مشابه آن در نظر گرفته شده بود و فقط مجری برنامه مانده‌ بود که مرا به عنوان مجری انتخاب کردند‌. «ثانیه‌ها» خوشبختانه برایم تجربه موفقی در نوروز بود که مردم هم آن‌را دوست داشتند.

خمسه در پایان گفت: هدف اصلی‌ام برای اجرای مسابقه «ثانیه‌ها» این بود که برای مخاطبان اجرا داشته باشم و با آنها به گفت‌وگو بپردازم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه