رفتن به بالا
  • Monday - 6 April 2015 - 08:59
  • کد خبر : ۲۷۸۱۱
mag

لینک کوتاه:

دومین جلسه ستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادر در بردسیر برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر از برگزاری دومین جلسه ستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادردر این شهرستان خبر داد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز ، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی ضمن بیان این خبرافزود: به منظور برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص برگزاری برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، جلسه ستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادر شهرستان با حضورفرماندار و معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و اعضای ستاد برگزار شد.

حجت‌الاسلام احمدی افزود: این ایام بهترین زمان برای شفاف سازی نقش محوری زن در خانواده و عرصه های اجتماعی است.
وی بیان داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد درخشش زنان ایرانی در عرصه های مختلف هستیم به طوریکه زن ایرانی به‌عنوان الگویی برای حرکت زنان جهان مبدل شده است.

دراین جلسه مهندس صادقی  فرماندار بردسیر با اشاره به زندگانی حضرت زهرا(س) برخی از ویژگی های آن حضرت را تبیین کرد و بیان داشت: زنان ایران اسلامی همواره از سیره آنحضرت الگو برداری می‌کنند و همین رمز موفقیت و پیروزی آنان بوده است.

وی با تأکید بر اجرای برنامه های منسجم در خصوص بزرگداشت مقام مادر اضافه کرد: هدف از برگزاری برنامه ها باید گسترش فرهنگ فاطمی و انتقال آن به نسل جدید باشد.

صادقی در ادامه از تمامی دستگاه ها و ارگان های اجرایی شهرستان خواست که تمام تلاش خود را در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه های هفته زن به کار گیرند. درادامه جلسه نکاتی پیرامون کیفیت برنامه های هفته زن در راستای شناخت ابعاد وجودی حضرت فاطمه زهراء(س) ارائه شد. سپس رابطین بانوان ادارات وارگانها هم گزارشی ازبرنامه های مصوب هفته زن در ارگان خود را بیان کردند.

گفتنی است، در پایان مقرر شد علاوه بر دیگر برنامه های فرهنگی،هنری و مذهبی در سطح شهرستان تجلیل و تقدیر از بانوان شاغل در ادارات، ارگان ها و سازمان ها در ایام هفته مقام مادر وروز زن انجام گیرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه