رفتن به بالا
  • Sunday - 12 April 2015 - 21:54
  • کد خبر : ۲۷۹۵۱
YAMAN

لینک کوتاه:

صهیونیستها و سعودی ها هدفشان مخدوش کردن چهره اسلام است

 کارشناس مسائل سیاسی : صهیونیستها با سعودی ها تقریبا هم پیمان هستند وبا  تولید این گروه ها می خواهند  که جو منطقه را تخریب و هدفشان این که خود را نجات دهند و هم اینکه چهره اسلام را در جهان مخدوش کنند .

به گزارش هزار نیوز ؛

ایمانی کارشناس مسائل سیاسی درگفتگو با هزار نیوز در پاسخ با این سوال که چرا در شرایط مذاکره با آمریکا تروریست های دست پرورده آمریکا در شرق ایران، دست به ترور می زنند آیا با این صداقت آمریکایی می توان کنار آمد؟ اظهار داشت : اگر این گروهها وابسته به آمریکا باشند پس دست نشانده آنها هستند و مطیع شان هستند و دو هدف دارند که هم دستورات آمریکا اجرا کنند و هم درمنطقه آشوب ایجاد کنند .

وی افزود :با این کار می خواهند افکار عمومی را منحرف کنند و یک فشار روحی و عصبی به تیم مذاکره کننده وارد کنند .

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد : صهیونیستها با سعودی ها تقریبا هم پیمان هستند وبا  تولید این گروه ها می خواهند  که جو منطقه را تخریب کنند و هدفشان این است که خود را نجات دهند و هم اینکه چهره اسلام را در جهان مخدوش کنند .

ایمانی افزود : اسرائیل نیز با این کار هدفش این است اذهان عمومی را به سمت یمن ،عراق منحرف کند تابرای خود یک حاشیه امنی ایجاد کند با وجود اینکه خودشان با این گروه ها همدست هستند .

ایمانی با اشاره به اینکه شهادت دو تن از کارکنان مخابرات سپاه قدس و همچنین شهادت هشت نفر از مرزبانان، در چهار چوب یک توطئه مشترک آمریکایی، صهیونیستی، سعودی و پاکستانی قرار داردگفت : خوب اینها هم شعبه هایی مخصوصا از تفکر وهابی و داعش دارند و هدفشان  این است که در کل منطقه نیرو داشته باشند و این حوادث در ارتباط با ترویست های که در پاکستان هستند نیز می باشد .

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به توهین ماموران فرودگاه جده به دوزائر ایرانی، خاطرنشان کرد:عربستان چون هیچ راهی ندارد و ازاین رابطه ایجاد شده ایران  با 1+5 عصبانی هستند در صدد ایجاد راهی برای خراب کردن این رابطه هستند وبا اذیت کردن زائر ،اجازه ندادن به پروازها در صدد ایجاد راهی برای تیره کردن روابط پیدا کنند .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه