رفتن به بالا
  • Tuesday - 14 April 2015 - 08:36
  • کد خبر : ۲۷۹۸۵
id46738907_978292_567.gif

لینک کوتاه:

عربستان مثل همان حیوان زبان‌بسته، توی گل مانده‌

به گزارش هزار نیوز به نقل ازمشرق، گفت: کم‌کم صدای ناله و ننه‌من غریبم آل‌سعود به خاطر ناکامی در مقابله با انصارالله یمن به هوا بلند شده است. گفتم: چشمشون کور، چرا غلطی کرده‌اند که بلانسبت، بلانسبت و دور از جون خر، حالا مثل همان حیوان زبان‌بسته، توی گل مانده‌اند، مگر تاکنون 6 بار از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل ازمشرق، گفت: کم‌کم صدای ناله و ننه‌من غریبم آل‌سعود به خاطر ناکامی در مقابله با انصارالله یمن به هوا بلند شده است.
گفتم: چشمشون کور، چرا غلطی کرده‌اند که بلانسبت، بلانسبت و دور از جون خر، حالا مثل همان حیوان زبان‌بسته، توی گل مانده‌اند، مگر تاکنون 6 بار از حوثی‌ها به سختی شکست نخورده بودند؟
گفت: انتظار داشتند پاکستان و ترکیه ارتش خود را برای حمله زمینی به یمن بفرستند که هر دو کشور کنار کشیده‌اند.

image

گفتم: یعنی شاهزادگان عیاش و تن‌پرور آل‌سعود نمی‌دانستند که کشورهای خیلی گنده‌تر از آنها نتوانسته‌اند علیه مردم مسلمان یمن هیچ غلطی بکنند؟ نمی‌دانستند که حمله انگلیس، حمله مصر، حمله عثمانی‌ها نیز به یمن ناکام مانده بود؟!
گفت: چه عرض کنم؟!

گفتم: شتری در حال عبور از رودخانه بود و یک شغال که خیلی گرمش شده بود از او پرسید؛ عمق رودخانه چقدره؟ شتر جواب داد؛ تا زانو و شغال با خوشحالی وسط آب پرید ولی آب از سرش گذشت و در حال غرق شدن به شتر گفت؛ نامرد! مگه نگفتی عمق آب تا زانو بیشتر نیست؟ و شتر گفت؛ احمق! زانو داریم تا زانو! من با این بزرگی هم دارم غرق میشم، چه برسد به تو که نیم‌وجب هم قد و بالا نداری!

منبع: کیهان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه