رفتن به بالا
  • Friday - 17 April 2015 - 22:39
  • کد خبر : ۲۸۰۹۳

لینک کوتاه:

علیرضا خمسه:مخاطب راضی باشد، خستگی‌ام درمی‌رود

علیرضا خمسه که در سریال در حال پخش «میکائیل» بازی دارد، می‌گوید که برای اولین بار است که یک نقش جدی، جدید و ضدقهرمان ایفا کرده است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش  هزار نیوز به نقل از صدخبر  ؛    این بازیگر  گفت: از همان ابتدا طبق نوشته آقای نعمت الله نقش آقاخان برای من نوشته شده بود و اولین انتخابشان برای این نقش من بودم و اولین بار بود که یک نقش جدی و ضدقهرمان را ایفا کردم که خودم هم آن‌را دوست داشتم.

وی درباره اینکه آیا از ایفای نقش آقاخان و تجربه متفاوتی که در سریال «میکائیل» داشت رضایت دارد؟ خاطرنشان کرد: من همیشه بعد از ایفای نقش‌هایم به مخاطبانم نگاه می‌کنم. وقتی مخاطب از من راضی باشد من هم راضی هستم و خستگی‌ام درمی‌رود.

میکائیل
خمسه همچنین اعلام کرد که نقش آقاخان در سریال «میکائیل» تا پایان داستان حضور دارد.

بازیگر نقش باباپنجعلی در سریال «پایتخت» سپس از حضورش در سری چهارم این مجموعه گفت و افزود: «باباپنجعلی» به عنوان پدرخانواده نقی معمولی با همان ویژگی‌ها و تکیه‌کلام‌های سابقش در «پایتخت 4» حضور دارد. «پایتخت» هفته آینده در شیرگاه شمال کلید می‌خورد.

این بازیگر سینما‌، تئاتر و تلویزیون که نوروز امسال مسابقه «ثانیه‌ها» را برای شبکه دو اجرا کرد در این زمینه توضیح داد: «ثانیه‌ها» از همان ابتدا بر اساس تجربه موفق «مسابقه هفته» طراحی شد و همه کارهایش و حتی شیوه اجرایی آن نیز مشابه آن در نظر گرفته شده بود و فقط مجری برنامه مانده‌ بود که مرا به عنوان مجری انتخاب کردند‌. «ثانیه‌ها» خوشبختانه برایم تجربه موفقی در نوروز بود که مردم هم آن‌را دوست داشتند.

خمسه در پایان گفت: هدف اصلی‌ام برای اجرای مسابقه «ثانیه‌ها» این بود که برای مخاطبان اجرا داشته باشم و با آنها به گفت‌وگو بپردازم.

منبع: خبرگزاري ايسنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه