رفتن به بالا
  • Thursday - 16 April 2015 - 08:49
  • کد خبر : ۲۸۰۴۰
id1538275_981713_228.jpg

لینک کوتاه:

عکس/خواننده مشهور در سال‌های جنگ

نمایی که پیش رو دارید در سال های دفاع مقدس برداشته شده است. از محل عکس برداری اطلاعی به دست نیاوردیم. از لباس خاکی بسیجی که وی به تن دارد می توان حدس زد…

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، «مهرداد کاظمی» متولد سال 1330 شمسی در تهران است. وی فعالیت جدی خود را در عرصه موسیقی و آواز از اوایل دهه ی پنجاه شمسی آغاز کرد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با اجرای سرودهای انقلابی، در افکار عمومی شناخته شد. «مهرداد کاظمی» در اواسط دهه‌ی شصت شمسی، با اجرای کنسرتی موسوم به «ای ساربان، آهسته ران» به اوج شهرت رسید و هنوز هم او را غالبا به عنوان «خواننده ی “ای ساربان”» می شناسند. این خواننده مشهور دهه ی شصت و هفتاد شمسی، مدتی است که بر اثر بیماری، از عرصه‌ی موسیقی کشور دور شده است.
نمایی که پیش رو دارید در سال های دفاع مقدس برداشته شده است. از محل عکس برداری اطلاعی به دست نیاوردیم. از لباس خاکی بسیجی که «مهرداد کاظمی» به تن دارد می توان حدس زد که تصویر، هنگام اجرای کنسرت محبوب آن سال‌ها، یعنی «ای ساربان آهسته ران» در یکی از  قرارگاه های رزمنده‌گان در شهرهای مرزی (احتمالا استان «خوزستان») به ثبت رسیده است.

image

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه