رفتن به بالا
  • Monday - 27 April 2015 - 15:03
  • کد خبر : ۲۸۳۴۰

لینک کوتاه:

ماجرای دختر ایرانی که به افغانستان فرار کرد

اینترپل به دنبال ردیابی دختر ایرانی است که در فراری عجیب از خانه‌شان به افغانستان گریخت. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، اینترپل به دنبال ردیابی دختر ایرانی است که در فراری عجیب از خانه‌شان به افغانستان گریخت. دختر جوان خودش را به‌عنوان یک تبعه افغان در صف طولانی اتباع غیرمجاز جا زد […]

به گزارش هزار نیوز ؛

اینترپل به دنبال ردیابی دختر ایرانی است که در فراری عجیب از خانه‌شان به افغانستان گریخت.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، اینترپل به دنبال ردیابی دختر ایرانی است که در فراری عجیب از خانه‌شان به افغانستان گریخت. دختر جوان خودش را به‌عنوان یک تبعه افغان در صف طولانی اتباع غیرمجاز جا زد و از مرز ایران عبور کرد.
وی پس از برقراری رابطه عاطفی با یک جوان سرایدار افغانی خود را در صف مهاجران غیر قانونی قرار داد تا بهمراه  پسر افغان از ایران اخراج شود
نگار  پس از بازگشت از کلاس زبان با ” اردشیر احمد ” مرد افغان همراه شد و خودش را به مسگرآباد و اردوگاه تردد افغان‌ها رساند و با نامی جعلی نقش دختری افغان را بازی کرد تا به افغانستان بگریزد.
نگار به همکلاسی اش گفته بود که قرار است با اردشیر به خارج از کشور فرار کند. پس از شکایت مادر پدر دختر به دادگاه جنایی ، قاضی دستور پیگیری ماجرا را از طریق ایتنرپل صادر کرده است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه