رفتن به بالا
  • Saturday - 4 April 2015 - 10:58
  • کد خبر : ۲۷۷۴۱
mehri

لینک کوتاه:

همکاری و هماهنگی مسئولان و مردم عامل پیشرفت است

امام جمعه نگار با  اشاره به نامگذاری سال جدید به دولت و ملت ،همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری ،همکاری و هماهنگی مسئولان و مردم را عامل پیشرفت و موفقیت در کشورداری و پیشبرد امور در کشور دانست.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نيوز ،  حجت الاسلام والمسلمین مهري  در دومین خطبه های نماز جمعه سال جاری شهر نگار با اشاره به اهمیت پیروی از دستورات الهی در طول سال اظهار کرد: آدمی باید در کلام حق و گفتار معصومین (علیهم‌السلام) اندیشه نماید، زیرا بدون تفکر، سودی عائد او نخواهد شد، سپس با چشم سر و با دیده دل به معارف الهی نگریسته و با هوشمندی از آن‌ها پند گیرد و از عبرت‌ها و دریافت‌های خود بهره‌برداری نماید و در صراط مستقیمی که شرع مقدس به روشنی تعیین نموده گام بردارد.

حجة الاسلام مهری در خطبه دوم ضمن دعوت نماز گزاران به رعایت تقوا و حدود الهی با اشاره به مناسبتهای هفته از جمبه  ۱۴فرودین ماه سالروز وفات حضرت ام البنین(س) که به نام روز تکریم مادران و همسران شهدا،نامگذاری شده بیان داشت:سرافرازی و عزت ایران اسلامی مرهون صبر و بردباری مادران و همسران شهدا است،لذاخواستارتکریم مادران و همسران شهداءدر این روز شدند.

امام جمعه نگارضمن اشاره به نامگذاری سال جدید به دولت و ملت ،همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری ،همکاری و هماهنگی مسئولان و مردم را عامل پیشرفت وموفقیت در کشورداری و پیشبرد امور در کشوردانست.

حجت الاسلام مهری ادامه داد:  دستاوردهای تفاهم با ۵+۱درمبانی و راه حل ها برای تدوین برنامه جامع اقدام مشترک به؛ تایید صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران ، قبول حق غنی سازی ایران و ادامه فعالیت سانترفیوژها ، ادامه تحقیق و توسعه غنی سازی و فناوری هسته ای ، لغو کلیه قطعنامه های شورای امنیت علیه ایران ،  اثبات اقتدار منطق ایران و توفیق در لغو قطعنامه های شورای امنیت از طریق مذاکره و شکست شیوه تهدید نظامی اشاره نمود.

وی افزود :توفیق کشور در اقتصاد مقاومتی در سال۹۳،که با مهار تورم و کاهش اتکاءبودجه به نفت صورت گرفت،حربه تحریم را کند کرد و طرف مقابل را ناگزیر از توافق در مذاکره ساخت.

حجت الاسلام مهری در پایان خواستار حفظ وحدت و اتحاد کلمه جهت تحقق رهنمود«همدلی و همزبانی دولت و ملت»شد ؛که دشمن سعی درتفرقه افکنی و ایجاد شکاف در انسجام ملی دارد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه