رفتن به بالا
  • Thursday - 23 April 2015 - 00:00
  • کد خبر : ۲۸۲۳۵

لینک کوتاه:

پیام تبریک سردار نقدی به ملت یمن

حماسه مقاومت 27 روزه ملت قهرمان یمن اسلامی رژیم صهیونیستی و کودک کش آل سعود را رسوا کرد . هزار نیوز، رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: استقامت مردم یمن برای چندمین بار چهره وحشی آمریکا را به نمایش گذاشت و فضاحت بزرگ دیگری را بر پرونده فضاحت های ضد بشری شورای امنیت سازمان ملل افزود. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حماسه مقاومت 27 روزه ملت قهرمان یمن اسلامی رژیم صهیونیستی و کودک کش آل سعود را رسوا کرد .

هزار نیوز، رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: استقامت مردم یمن برای چندمین بار چهره وحشی آمریکا را به نمایش گذاشت و فضاحت بزرگ دیگری را بر پرونده فضاحت های ضد بشری شورای امنیت سازمان ملل افزود.
به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی، پیروزی بزرگ مردم یمن را در جنگ 27 روزه با رژیم صهیونیستی آل سعود و آمریکا، به مردم یمن و رهبر شجاع و مجاهدان یمنی تبریک گفت؛

متن این پیام به شرح زیر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تعالی
وَأَلَّوِ اسْتَقَامُوا عَلَی الطَّرِیقَهِ لَأَسْقَیْنَاهُم مَّاء غَدَقًا
سوره جن آیه 16
فرمانده شجاع انصارالله برادر مجاهد سید عبدالملک بدرالدین(دام عزه)
سلام علیکم
افتخار دارم از سوی تمام بسیجیان قهرمان ایران اسلامی که در این 27 روز استقامت جانانه شما، لحظه به لحظه حماسه های ملت غیور و قهرمان یمن اسلامی را پیگیری می کردند و برای امکان حضور و جان فشانی در کنار مردم عزیز یمن لحظه شماری می کردند، این پیروزی عظیم را به امت اسلامی به ویژه ملت عزت و کرامت، ملت شرافت و غیرت، ملت جهاد و شهادت، یعنی ملت قهرمان یمن به ویژه شما رهبر شجاع و هوشمندشان تبریک عرض نمایم.
بدون شک این ایستادگی دلاورانه نقطه عطفی در تاریخ منطقه و جهان اسلام محسوب می‌شود و تحولات عظیمی را در جغرافیای سیاسی جهان به نفع مستضعفین در پی خواهد داشت، پیروزی شما همانطور که ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (مدظله) عزیز پیش بینی کرده بودند بینی آل سعود را به خاک مالید.

حماسه مقاومت 27 روزه ملت قهرمان یمن اسلامی رژیم صهیونیستی و کودک کش آل سعود را رسوا کرد و ثابت کرد که این خاندان نحس نه خادم الحرمین بلکه خادم القصرین کاخ سفید و کاخ باکینگهام و خائن به امت اسلام است.

پایداری مردم دلیر یمن از مردم و زن و کوچک و بزرگ در جنگ 27 روزه یک بار دیگر قدرت ملت ها را به رخ ظالمان و مستکبران کشید و آمریکا را خوار و ذلیل کرد و برای چندمین بار به آنها فهماند که زور بازو، اسلحه و ارتش نمی تواند بر اراده ملتی که به خدا تکیه کرده است غلبه کند و برای چندمین بار چهره وحشی آمریکا، که برای پیشبرد اهداف خود از کشتن زنان و کودکان بی گناه، هیچ ابایی ندارد را به نمایش گذاشت و فضاحت بزرگ دیگری را بر پرونده فضاحت های ضد بشری شورای امنیت سازمان ملل افزود.

اما بزرگترین دستاورد استقامت دلاورانه شما در برابر متجاوزان وحدت مردم یمن است؛ این بزرگترین رمز پیروزی است که حلقه محاصره را بر غاصبان خانه خدا تنگ و پیروزی نهایی را نزدیک می کند، همانگونه که وحدت ملت ایران در پیروی از ولایت امام خمینی (رحمت الله علیه) و امام خامنه ای (مد ظله) عزیز، ملت ایران را به پیروزی های بزرگ رساند.

ازا ینکه بخاطر شرایط و ظروف، افتخار حضور در جبهه و رزم در کنار شما را نداشته ایم شرمنده ایم و امیدواریم در فضای بازسازی و امداد این خلاء جبران گردد.

دل های بسیجیان سلحشور ایران اسلامی و همه آزادیخواهان امت اسلام با شماست و تا کوتاه شدن دست صهیونیست ها از مکه و مدینه و بیت المقدس در کنار شما خواهیم بود و ان شاء الله در مسجدالاقصی با شما نماز خواهیم گذاشت و از شما فرمانده رشید و دلاور می خواهیم سلام گرم بسیجیان را به مردم غیور یمن به ویژه خانواده مکرم شهدای مقاومت 27 روزه برسانید.
ما نصر الا من عزیز الحکیم
برادر شما سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

CommentsVisit website

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه