رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 April 2015 - 12:42
  • کد خبر : ۲۸۲۳۰
id46914828_234032

لینک کوتاه:

۲۱۰ نماینده مجلس از مقاومت مردم یمن حمایت کردند

 
۲۱۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از مقاومت مردم مظلوم یمن حمایت و با تجاوزات رژیم آل سعود مخالفت کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، 210 نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از مقاومت مردم مظلوم یمن حمایت و با تجاوزات رژیم آل سعود مخالفت کردند.

متن کامل این بیانیه که توسط ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس در صحن علنی امروز مجلس قرائت شد به این شرح است:

ملت شریف و مظلوم یمن که با اراده ملی تصمیم بر تعیین سرنوشت خویش داشتند، با هجمه‌های ناجوانمردانه رژیم آل‌سعود تروریست‌پرور که عزت و سعادت خود را در ذلت و خواری مردم شریف یمن می‌دیدند، با تحریک و حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی، کشتار و قتل‌عام زنان و کودکان بی‌دفاع و تخریب زیرساخت‌های یمن و استفاده از سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی اهدایی رژیم کودک‌کش آمریکا و اسرائیل جنایتکار بار دیگر چهره کریه و زشت استکبار و ایادی آن رخ نمود و رژیم آل‌سعود که ماهیت وابسته خود را زیر پوشش حرمین شریفین پنهان کرده بود، با کشتار مردم مسلمان یمن، دشمنی خود با مسلمانان را به نمایش گذاشت. 

image

قطعاً ملت مظلوم یمن با مقاومت، صبر و تحمل، نصرت و پیروزی را به دست خواهد آورد و خواری و ذلت از آن رژیم آل‌سعود متجاوز خواهد شد و نشانه‌های آن نمایان شده است.

ما نمایندگان شورای اسلامی ضمن محکوم نمودن تجاوز رژیم سعودی با همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی از ملت‌های آزاده جهان می‌خواهیم رسالت انسانی خویش در حمایت از حقوق ملت یمن و مقابله با ظالم و متجاوز را به انجام رساند.

انتهای پیام/ف

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه