رفتن به بالا
  • Thursday - 23 April 2015 - 09:13
  • کد خبر : ۲۸۲۴۲
CIMG0776

لینک کوتاه:

با همدلی دولت و ملت شاهد رونق و آبادانی بیشتر در کشور باشیم

امام جمعه بردسیرگفت :  در سال همدلی و همزبانی ، دولت و ملت با افزایش این همدلی شاهد رونق و آبادانی بیشتر در کشور باشیم

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسیر با حضور اعضا در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه دکتر تارم با اشاره به فرا رسیدن ماه رجب و فضایل این ماه گفت : رجب ماه استغفار، دعا و نیایش با پروردگار است و ماه رجب ماه خدا، شعبان ماه رسول خدا و رمضان ماه ضیافت بندگان خداست و در واقع این دو ماه مقدمه و پله کانی برای رسیدن به مقصود و معراج و درک لیالی قدر است.
وی با اشاره به سال  دولت و ملت همدلی و همزبانی اظهار داشت : دولت و ملت با افزایش این همدلی در جهت  رونق و آبادانی بیشتر در کشور تلاش کنند .

حجت‌الاسلام احمدی نیز  با عرض تبریک ماه رجب و تبریک ولادت امام محمد باقر(ع) بیان داشت: دغدغه مقام معظم رهبری در بحث فرهنگ، پرداختن به این مسئله را مهمتر کرده است چرا که اگر فرهنگ درست شود بقیه مسائل نیز حل خواهد شد.
حجت‌الاسلام احمدی افزود: درخصوص کارهای فرهنگی در مراسم اعتکاف، ترویج اخلاق اسلامی و قرائت قرآن در اعتکاف رهنمودهایی ارائه کرد وگفت: اعتکاف فضای معنوی در خانه و جامعه ایجاد می‌کند، اعتکاف نوعی حرکت و همدلی است و فضای مساجد فضای اخلاق اعتکاف باشد.

وی در خصوص کارهای فرهنگی اعتکاف تاکید کرد وافزود: اعتکاف فرصتی مناسب برای تربیت اخلاقی و دینی جوانان ونوجوانان وهمچنین انجام کارهای فرهنگی است.و از مسئولین خواست  با هم فکری وهم اندیشی وتبیین برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی وبهره گیری اساتید مجرب و توانمند از این فرصت معنوی نهایت بهره برداری شود.
در ادامه جلسه رضا رضازده  ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت امام محمد باقر(ع) و تبریک فرا رسیدن ماه رجب ، گزارشی از عملکرد شورا در سال 1393 ارائه نمود.
وی با تشکر از حضور اعضا حضور منظم در جلسات شورا را یک مسئولیت بر شمرد و افزود : امیدواریم با همکاری و همفکری اعضای شورا شاهد تاثیرگذاری جلسات باشیم.

درادامه جلسه فرهنگ کار و کارآفرینی ، فرهنگ حفظ اموال عمومی، فرهنگ رانندگی و فرهنگ ورزش همگانی و توسعه آن بعنوان اولویت های شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسیر در سال 94 تعیین گردید.
بررسی فرهنگ کار و کارآفرینی با حضور دستگاه متولی در شهرستان و استان در جلسه آتی از مصوبات این جلسه بود

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه