رفتن به بالا
  • Monday - 13 April 2015 - 15:24
  • کد خبر : ۲۷۹۷۳
3

لینک کوتاه:

به کمپین دفاع از پاسپورت ایرانی و سعودی هراسی بپیوندید/این کمپین در بردسير آغاز شد

با  توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپینی توسط فعالان فضای مجازی با عنوان” اعتبار پاسپورت ایرانی” در بردسير هم ایجاد شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز ، با رسانه ای شدن فاجعه تأسف بار تعرض مأموران سعودی به دو زایر ایرانی در فرودگاه جده، قلبهای ملت ایران سبب جریحه دار شده و هرکس به نوبه خود با تشکیل کمپین‌ها در محافل عمومی و حتی در فضای مجازی، این اقدام را محکوم کرده و خواستار اشد مجازات آنها را دارند.

در این راستا پایگاه اطلاع رسانی هزار نيوز  نیز به عنوان یک رسانه همچون سایر هموطنان به این کمپین می پیوندد.

از تمامی کاربران این پایگاه خبری هم دعوت می شود با در دست داشتن پلاکارد (مانند تصویر زیر) از خود با دوربین عکس گرفته، و با ارسال تصویر آن به ایمیل 1000news@chmail.ir به این کمپین بپیوندید.

3 1 2

به غیر از پلاکارهای فوق هر حرفی خطاب به سعودی ها دارید در یک برگه نوشته و با در دست داشتن آن، عکس خود را گرفته و به ما ارسال کنید.

گفتنی است تمامی تصاویر ارسالی کاربران به عنوان یک گزارش تصویری در این پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

هم اکنون به این کمپین بپیوندید و با این اقدام خود ثابت کنید که چنین اقداماتی از سوی ما غیر قابل تحمل بوده و ما آن را به شدت محکوم می کنیم.

به غیر از این، از تمامی فعالان فضای مجازی و هنرمندان قلم به دست خواهشمندیم ضمن باز نشر کمپین”احترام پاسپورت ایرانی” آثار خود را در این زمینه در قالب یادداشت، گزارش، عکس، کلیپ و…در شبکه های اجتماعی با هشتک#اعتبار پاسپورت ایرانی نشر دهند و لینک آن را به سایت ما ارسال نمایند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه