رفتن به بالا
  • Monday - 13 April 2015 - 09:13
  • کد خبر : ۲۷۹۶۰
jalseh

لینک کوتاه:

7 مسجد در بردسير میزبان مراسم اعتکاف هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر :در ایام اعتکاف امسال، 7 مسجد در بردسير ، میزبان برگزاری این مراسم پر ارج و معنوی خواهد بود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز ، حجت‌الاسلام علیرضا احمدی در نخستین جلسه برنامه‌ریزی اعتکاف شهرستان بردسير که در محل دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بردسیر برگزار گرديد  اظهار داشت:مساجد در نظر گرفته شده برای میزبانی از مراسم معنوی اعتکاف امسال، به تدریج در حال آماده شدن هستند .

وی اظهار داشت: یکی ازعبادت های مهم وشخصی که مومنین می توانندازآن استفاده معنوی داشته باشند مراسم اعتکاف است ودر راستای تقویت بنیه اعتقادی مردم از این فرصت باید استفاده شود.

حجت‌الاسلام احمدی با بیان اینکه اعتکاف در شهرستان بردسیرجایگاه خود را پیدا کرده است و امروز آمار شرکت کنندگان در این آیین عبادی در منطقه بیش از هزار نفر شرکت دارند، تصریح کرد: اعتکاف در شهر بردسیر در دو مسجد جامع و مسجد قائم (عج) برگزار میشود.

یادآورمی شود، در بخش های تابعه این شهرستان در مسجد صاحب الزمان لاله زار، مسجد جامع گلزا ر، مسجد صاحب الزمان دشتکار و علی بن ابی طالب نگار ومسجد امام سجادروستای هجین این مراسم معنوی اعتکاف برگزار خواهدشد.

انتهای متن/

اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه