رفتن به بالا
  • Tuesday - 26 May 2015 - 21:10
  • کد خبر : ۲۹۰۶۶
rps۲۰۱۵۰۵۲۶_۲۱۱۰۲۱_۸۱۸.jpg

لینک کوتاه:

آمریکایی‌ها آرزوی جاسوسی از مراکز نظامی ایران را به گور می برند

امام جمعه بردسیر کرمان با بیان این‌که آمریکایی‌ها آرزوی جاسوسی از مراکز نظامی ایران را به گور می برند، گفت: ملت ایران ملت با عظمتی است و اجازه زور گویی و زیاده خواهی را به دشمنان خود نمی دهد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، حجت الاسلام میثم تارم، امام جمعه شهرستان بردسیر اظهار داشت: دولت آمریکا از روز اول قابل اعتماد نبوده و پس از این هم نخواهد بود.

وی افزود: مصوبه اخیر کنگره آمریکا و تأیید آن از سوی اوباما بار دیگر نشان داد که این کشور به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و نمی توان بر حرف ها و تعهدات آن تکیه کرد.

امام جمعه بردسیر خاطرنشان کرد: مسؤولان کشور متعهد شده اند که در راستای محافظت از دستاوردهای نظام تلاش کنند و باید به این تعهد خود عمل کنند و خطوط قرمز را کاملا رعایت کنند.

image

حجت الاسلام تارم افزود: ملت ایران ملت بزرگ و با عظمتی است و باید شأن این ملت در مذاکرات حفظ شود.

وی با اشاره به درخواست های غیر منطقی آمریکا مبنی بر دسترسی به مراکز نظامی و دانشمندان هسته ای کشور خاطرنشان کرد: دسترسی به مراکز نظامی کشور نوعی جاسوسی به شمار می رود و همان طور که مقام معظم رهبری قاطعانه فرمودند آمریکایی‌ها آروزی این مسأله را به گور خواهند برد.

امام جمعه بردسیر از مذاکره کنندگان خواست گامی را در خلاف جهت عزت و مصلحت نظام اسلامی برندارند و گفت: با دشمنان باید با عزت سخن گفت، همان طور که جانشین سپاه گفتند پاسخ به درخواست های غیر منطقی آمریکایی‌ها سرب داغ است و ملت ایران اجازه زیاده گویی را به دشمنان خود نمی دهد.
منبع :رسا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه