رفتن به بالا
  • Tuesday - 12 May 2015 - 08:02
  • کد خبر : ۲۸۷۰۲

لینک کوتاه:

ادعای موهوم مفتی وهابی پاکستان درباره علی (ع)

 به گزارش هزار نیوز ، صدور فتوای یکی از مفتیان وهابی پاکستان در خصوص چگونگی ولادت امام علی (ع) باعث اعتراض مسلمانان این کشور شد. «مفتی نعیم» رئیس مدرسه علمیه «جامعه بنوری» از معروف ترین مدارس تکفیری های دیوبندی در پاکستان اخیراً در گفته هایش با نقض تمام احادیث مستند شیعه و سنی اعلام کرد […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 به گزارش هزار نیوز ، صدور فتوای یکی از مفتیان وهابی پاکستان در خصوص چگونگی ولادت امام علی (ع) باعث اعتراض مسلمانان این کشور شد.
«مفتی نعیم» رئیس مدرسه علمیه «جامعه بنوری» از معروف ترین مدارس تکفیری های دیوبندی در پاکستان اخیراً در گفته هایش با نقض تمام احادیث مستند شیعه و سنی اعلام کرد که امام علی (ع) در کعبه به‌دنیا نیامده، بلکه ایشان در شعب ابی طالب به دنیا آمده است! بیان این گفته های عجیب سبب شد که مسلمان پاکستان دست به اعتراض و شکایت بزنند.

همچنین شیعیان این کشور برای ثبت شکایتی در خصوص تحریف تاریخ اسلام به پلیس و دادگاه مراجعه کردند. رهبر حزب تحریک عوامی و از عالمان برجسته اهل سنت پاکستان نیز به این گفته واکنش داد و گفت: من بعد از سال‌ها تحقیق دریافتم این خواسته خداوند متعال بوده که عروس (حضرت زهرا) از خانه رسول اکرم (ص) و داماد (حضرت علی) از خانه خدا باشد. «طاهر القادری» تصریح کرد: افرادی همچون مفتی نعیم با چنین اظهارات تکفیری، سبب می شوند تا نام مفتی در میان مردم بی اعتبار شود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه