رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 May 2015 - 10:27
  • کد خبر : ۲۸۹۴۶
egtesad

لینک کوتاه:

اساسی ترین مشکل در مبارزه با مفاسد اقتصادی؛ نظارت و اجرای قوانین است/دولت تا کنون اقدام جدی در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی نداشته است

سخنگو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : ما از دولت در عرض دو سال اقدام جدی در مبارزه با مفاسد اقتصادی را ندیده ایم و از فرمایشات مقام معظم رهبری در مبارزه با مفاسد اقتصادی حمایت نکرده اند .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از بوتیا ، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی بر کسی پوشیده نیست که مفسد اقتصادی به محض رخنه در دستگاه‌های دولتی و به خصوص نظام اداری باعث رکود و همچنین ضعف آن دستگاه خواهد شد تا آنجا که دستگاه مزبور را از ریشه خواهند خشکاند.

رسیدگی به موضوع حذف و قطع دست مفسدان اقتصادی از بدنه کاری کشور آن‌قدر اهمیت دارد که رهبر معظم انقلاب خطاب به سران سه‌قوه همواره خواستار رسیدگی به این موضوع به عنوان الویت مهم کشوری بوده است.

محمد علی پور در گفتگو با خبرنگار ” پایگاه اطلاع رسانی بوتیا ” در رابطه با مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت : همه قوا در مبارزه با مفاسد اقتصادی موظف هستند و مقام معظم رهبری هم در فرمایشات خود فرموده اند که از رسیدگی این قوا اعلام رضایت ندارند .

سخنگو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود : عمده مفاسد در کشور مربوط به دستگاه های اجرایی که همان اختلاس در بانک هاست .

وی خاطر نشان کرد : ما در مبارزه با مفاسد اقتصادی در زمینه قانون گذاری مشکلی نداریم و بیشترین مشکل ما در نظارت و اجرا بر قوانین است .

علی پور عنوان کرد : دستگاه قضایی و مسئولان این دستگاه باید در انتخاب افراد و سپردن مسئولیت ها بالاخذ مسئولیت هایی که می توانند مسائلی همچون مفاسد اقتصادی را در پی داشته باشند توجه داشته باشند .

این نماینده مجلس در پایان اظهار داشت : ما از دولت در عرض دو سال اقدام جدی در مبارزه با مفاسد اقتصادی را ندیده ایم و از فرمایشات مقام معظم رهبری در مبارزه با مفاسد اقتصادی حمایت نکرده اند و باید بدانیم در مجموع این مبارزه شامل همه دستگاه ها می باشد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه