رفتن به بالا
  • Friday - 29 May 2015 - 16:44
  • کد خبر : ۲۹۱۳۸
taram

لینک کوتاه:

انقلاب اسلامی مرهون فعالیت جوانان مومن و مخلص میباشد

امام جمعه بردسیرگفت : انقلاب اسلامی مرهون فعالیت جوانان مومن و مخلص میباشد و باید قدر جوانان رابدانیم.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزارنیوز ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته  ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی وتبریک ولادت با سعادت حضرت ولی عصر (عج) اظهارداشت:  اعتقاد به وجود یک منجی و نجات دهنده در ادیان آسمانی و غیر آسمانی وجود دارد و در آئین اسلام بصورت یک بحث اعتقادی مطرح است و هم در شیعه وهم اهل تسنن این اعتقاد وجود دارد .

وی با اشاره به اینکه  در شیعه اعتقاد به مهدویت بصورت ویژه است ، گفت :  شیعه معتقد است امام زمان(ع) به دنیا آمده است و در قید حیات است ولی از انظار مردم پنهان است .

دکتر تارم افزود : روایت است “هرکس بمیرد و امام زمان خودرا نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است” موید این نکته است که زمین هیچگاه از حجت خداوند خالی نیست و این حجت واسطه فیض الهی است .

امام جمعه بردسیرگفت : علت غیبت اینست که جامعه ما آمادگی لازم را برای ظهور حضرت ندارد و  خداوند حجتش را نگه می دارد تا وقتی که جامعه بشری امادگی لازم را برای گسترش عدالت و ظلم ستیزی و عدل وداد پیدا کند آن وقت است که امام ظهور می کندو جهان را پر از عدل و قسط می کند.

تارم  با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان (ع) بیان داشت: انقلاب اسلامی مرهون فعالیت جوانان مومن و مخلص میباشد و باید قدر جوانان رابدانیم.

وی تصریح کرد:  ۱۴و۱۵ خردادماه آغاز حرکت و ارتحال ملکوتی امام (ره) عزیزمی باشد امامی که انقلابش مقدمه و زمینه ساز انقلاب حضرت ولی عصر(عج) می باشد.

وی با اشاره به اینکه  نیمه شعبان و 14 ،  ۱۵ خرداد به هم منتهی شده اند گفت : امام خمینی (ره) بعنوان نائب امام زمان (ع) با تفکر مهدوی و انتظار انقلاب را هدایت کرد تا به پیروز ی رسید  و امام بارها می گفتند که لطف خداوند و عنایات حضر ت ولی عصر(عج) شامل حال نظام اسلامی می باشد و امام خامنه ای هم به مانندامام بارها به این موضوع اذعان داشته اند.

امام جمعه بردسیر ادامه داد : با ظهور انقلاب اسلامی استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی مخالفت خود را بامردم ایران شروع نمودند و با توجه به فرمایشات امام خامنه ای جنگ نیابتی راه اندازی کردند که انقلاب را شکست دهند این بیداری اسلامی که بوجود آمده است مقدمه ای برای انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است که ریشه همه ظالمین کنده خواهد شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه