رفتن به بالا
  • Sunday - 24 May 2015 - 16:48
  • کد خبر : ۲۹۰۲۵
barg

لینک کوتاه:

برق 100 روستای استان کرمان به صورت همزمان افتتاح شد

همزمان با افتتاح برق روستای باب زنگوئیه شهرستان بردسیر برق 100 روستای دیگراستان افتتاح شد .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ، مسئولین شهرستان بردسیر همزمان با فرارسیدن سالروز حماسه سوم خرداد  با حضور در روستای باب زنگوئیه شهرستان بردسیر در جمع مردم این روستا موجب پرنور شدن چراغ های خانه های این روستا گردیدند.

مهدوی نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان گفت : برق 92 روستا همزمان از طریق شبکه و 8 روستا از طریق نصب سیستم های فتوولتائیک با اعتباری بالغ بر93 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفتند .

وی گفت : روستای باب زنگوئیه اولین روستای شهرستان بردسیر است که برق آن از طریق نصب 10 دستگاه فتوولتائیک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد 300 میلیون ریال اقتتاح شد.

مهدوی نیا  افزود: تعداد 10 روستای دیگر در سال 93 از طریق احداث شبکه با اعتباری بالغ بر 670 میلیون تومان که تعداد 97خانوارمی باشند از نعمت برق بهره مند گردیدند .

وی گفت : ما در سال جاری با جذب 12 میلیارد ریال اعتبار ،برق 14 روستای دیگر شهرستان را نیز گرفته ایم که ان شاالله تا آخر همین سال جاری 14 روستای دیگر برق دار می شوند .

مصلحتی مشاور مدیر عامل شرکت توانیر و مجری برق روستایی کشور گفت : شرکت توزیع جنوب کرمان که در برق رسانی پیشتاز بوده و چندین سال است که رتبه اول را در این ارتباط بدست آورده اند .

وی افزود : این روستا از طریق انرژی های نو برق دار شد که کیلومتر ها از جاده و شبکه فاصله داشت و  هر منطقه ای که کد روستایی داشته باشد و مشکل قانونی نداشته باشد ما حتما آنها را برق دار خواهیم کرد.

در خاتمه از سوی فرمانداری و بنیاد شهید شهرستان بردسیر از مدیران برق کشوری ، استانی و شهرستانی تجلیل به عمل آمد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه