رفتن به بالا
  • Thursday - 21 May 2015 - 09:21
  • کد خبر : ۲۸۹۵۶
img_0880

لینک کوتاه:

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت سوم خرداد در بردسیر

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت سوم خرداد در فرمانداری بردسیر با حضور مسئولین شهرستان بردسیر برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، صادقی  فرماندار بردسیر در جلسه ستاد بزرگداشت روز سوم خرداد ضمن تیریک اعیاد شعبانیه و عرض خیر مقدم به اعضا جلسه به اقدامات و برنامه هایی که که در راستای بزرگداشت این ایام صورت گرفته اشاره کرد و افزود : امیدواریم با برنامه ریزی مدون، دقیق و هماهنگی بیش از پیش اعضا ستاد، برنامه هایی در خور شأن این ایام برگزار گردد.

در ادامه جلسه سرهنگ ایمانی گفت : فتح خرمشهر سنبل وحدت و یکدلی نیروهای مسلح و مردم شهید پرور ایران اسلامی می باشد و در سراسر دفاع مقدس از جمله حماسه خرمشهر، نقش محوری ولایت فقیه و حضرت امام (ره) و تفکرات آن بزرگوار باعث فتوحات رزمندگان اسلام شده است .
ایمانی  در ادامه افزود: دلیل اصلی فتح خرمشهر اتکا به خداوند و اعتماد به نیروهای خودی بودزيرا ما قوی ترین استحکامات دفاعی را در خرمشهر دیدیم و در حالی که مقاومت دشمن نیز بسیار شدید بود ، ایمان و یکدلی رزمندگان و ملت ایران قوی تر و کوبنده تر از مواضع دفاعي دشمن بود.

تشکیل کارگروه های مختلف، تقسیم وظایف در بین اعضاء شورای پایگاه و نحوه برگزاری مطلوب مراسم در این روز از جمله برنامه های مصوب شده در جلسه بود.
لازم به ذکر است مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهربه همت شهرداری بردسیر در روز سوم خرداد سال 94 برگزار خواهد شد همچنین صبحگاه مشترک نیروی نظامی وانتظامی درمحل گلزار شهداء برگزار نیز می شود.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه