رفتن به بالا
  • Wednesday - 27 May 2015 - 08:06
  • کد خبر : ۲۹۰۷۸
id46737978_13931101000626_PhotoA.jpg

لینک کوتاه:

بنزین ۱۰۰۰ تومانی بدون محدودیت عرضه می‌شود/ مردم در استفاده از سهمیه ۷۰۰ تومانی تا پایان شهریور وقت دارند

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه سهمیه‌بندی بنزین تک‌نرخی وجود خارجی ندارد، گفت: مالکان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها نگران نباشند و مانده بنزین ۷۰۰ تومانی آنها تا پایان شهریور قابل برداشت خواهد بو

به گزارش هزار نیوز ؛

داوود عربعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بنزین تک‌نرخی بدون محدودیت به مردم عرضه خواهد شد، اظهار داشت: بنزین نیز همچنان در قالب سامانه هوشمند سوخت عرضه خواهد شد و این سامانه فعالیت‌های پایشی ما را پوشش خواهد داد، اما در دریافت بنزین تک‌نرخی محدودیتی وجود نخواهد داشت.
وی افزود: اگر مالکان خودرو از کارت هوشمند سوخت استفاده کنند، در صورتی که ابهام یا اختلافی درباره میزان سوخت تحویل شده ایجاد شود، این ابهام قابل پیگیری از طریق کارت هوشمند سوخت خواهد بود.

image

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه به سود مردم است که همچنان از کارت هوشمند سوخت استفاده کنند، افزود: ما تابع دستورالعمل‌ دولت هستیم و مصوبه دولت بر سوخت‌گیری بدون محدودیت تصریح دارد و چیزی به عنوان سهیمه‌بندی بنزین آزاد وجود خارجی ندارد، چنانکه به کرات در یکی دو روز اخیر هم اعلام شده است.

وی اضافه کرد: استفاده از کارت هوشمند سوخت کمک می‌کند که اگر سوخت جایگاهی به اتمام رسید، از طریق مرکز قابل مدیریت باشد و تدارکات جایگاه و ارسال محموله‌های سوخت از این طریق تسریع شود.

عربعلی با بیان اینکه این سیستم همچنین ابزاری برای کنترل برداشت سوخت در جایگاه‌ها است، گفت: مالکان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها نگران نباشند و مانده بنزین 700 تومانی آنها تا پایان شهریور قابل برداشت خواهد بود.

به گزارش فارس، بر اساس مصوبه هیئت دولت بنزین از این پس به صورت تک‌نرخی و به قیمت 1000 تومان عرضه خواهد شد و نظام سهمیه‌بندی بنزین وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/ب

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه