رفتن به بالا
  • Monday - 25 May 2015 - 08:04
  • کد خبر : ۲۹۰۳۴

لینک کوتاه:

بنزین 1000 تومان شد

به گزارش هزارنیوز به نقل از فرهنگ نیوز،  قیمت بنزین همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها به ترتیب قیمت هر لیتر بنزین نیمه یارانه ای معمولی و سوپر ۷۰۰ و ۸۰۰ تومان و بهای هر لیتر بنزین معمولی و سوپر آزاد به ترتیب با قیمت ۱۰۰۰ و ۱۱۰۰ تومان در جایگاه های سوخت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز به نقل از فرهنگ نیوز،  قیمت بنزین همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها به ترتیب قیمت هر لیتر بنزین نیمه یارانه ای معمولی و سوپر ۷۰۰ و ۸۰۰ تومان و بهای هر لیتر بنزین معمولی و سوپر آزاد به ترتیب با قیمت ۱۰۰۰ و ۱۱۰۰ تومان در جایگاه های سوخت کشور عرضه می شد.

بر اساس این گزارش از ابتدای خردداد ماه سال جاری سهمیه ۶۰ لیتری بنزین ۷۰۰ تومانی در کارتهای سوخت خودروهای عمومی واریز شد و اما سهمیه خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها در انتظار شارژ سهمیه ۶۰ لیتری هستند.

با توجه به اینکه مردم انتظار این را داشتند که سهمیه ۶۰ لیتری آنها مطابق ماه های گذشته واریز شود اما با وجود عدم شارژ نشدن سهمیه سوخت اکثر مردم با شوک فراوان مواجه شدند به طوری که این موضوع باعث ایجاد مشکلات بذای مردم ازجمله جایگاهداران عرضه سوخت فراهم کرد.

بعد از پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران دلیل واریز نشدن سهمیه سوخت در کارت ها ناشی از عدم اطلاع رسانی از سوی مسدولان بود یه زوری که با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد که بنزین تک نرخی در جلسه هیئت دولت به تاصویب رسیده بود بدون اینکه به مسئولان اجرایی اطلاع رسانی شود.

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان پای بنزین تک نرخی به جایگا های سوخت کشور باز شد به طوری که قیمت بنزین سهمیه ۷۰۰ تومانی به نرخ ۱۰۰۰ تومان تومان در جایگا ها عرضه می شود.

 عباس کاظمی با اعلام این خبر افزود:

در جلسه برگزار شده در مورد تعیین تکلیف قیمت بنزین تصمیم گرفته شد که بنزین با نرخ 1000 تومان تک‌نرخی شود.
او با بیان اینکه دارندگان سهمیه بنزین 700 تومانی که در ماه‌های پیشین واریز شده می‌توانند سهمیه خود را تا شهریورماه مصرف کنند گفت: طبق تصمیم گرفته شده از پایان شهریور به بعد سهمیه‌های بنزین 700 تومانی فاقد اعتبار خواهد بود.

وی با بیان این که قیمت بنزین سوپر 1200 تومان تعیین شده است قیمت هر لیتر گازوییل را 300 تومان اعلام کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه