رفتن به بالا
  • Saturday - 9 May 2015 - 07:28
  • کد خبر : ۲۸۶۳۸

لینک کوتاه:

خبر موثق کیهان درباره تحولات یمن

به گزارش هزار نیوز،  روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود نوشت: گفت: آل‌سعود بعد از آنهمه رجزخوانی و قتل‌عام مردم یمن و اینکه چنین و چنان خواهیم کرد، امروزه برای پایان جنگ به دریوزگی افتاده است. گفتم: در شروع جنگ احمد العسیری، سخنگوی ارتش سعودی اعلام کرده بود که تا نابودی کامل انصارالله و تسلط […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز،  روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود نوشت:

گفت: آل‌سعود بعد از آنهمه رجزخوانی و قتل‌عام مردم یمن و اینکه چنین و چنان خواهیم کرد، امروزه برای پایان جنگ به دریوزگی افتاده است.

گفتم: در شروع جنگ احمد العسیری، سخنگوی ارتش سعودی اعلام کرده بود که تا نابودی کامل انصارالله و تسلط بر همه یمن، جنگ ادامه دارد. بعد از چند هفته اعلام کرد تا آزادسازی استان‌های جنوبی به جنگ ادامه می‌دهیم، حالا می‌گوید در صورتی که انصارالله از تعقیب گروههای طرفدار عربستان دست بکشد به جنگ خاتمه می‌دهیم.

گفت: ولی خبرهای موثق حکایت از آن دارد که انصارالله بعد از پاکسازی تکفیری‌ها که دیگر تعداد زیادی از آنها باقی نمانده  آماده موشک‌باران عربستان است و فقط شهرهای مقدس مکه و مدینه را استثناء کرده است و این خبر بدجوری آل‌سعود را به وحشت انداخته است.

گفتم: افسر پلیس یک دزد فراری را بازداشت کرده بود. آقا دزده گفت؛ تو می‌دانی من کی هستم؟ افسر گفت؛ هر که می‌خواهی باش و یارو باز حرفش را تکرار کرد و افسر در حالی که دستبند به دست او زده بود، پرسید؛ حالا بگو کی هستی؟ و یارو گفت؛ نوکرتم، چاکرتم، بند کفشتم و…!

انتهای پیام/ن

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه