رفتن به بالا
  • Sunday - 10 May 2015 - 12:15
  • کد خبر : ۲۸۶۹۰
dor

لینک کوتاه:

دست دراز صدا و سیمای کرمان به سوی باشگاه مس تنها برای ۱۳ میلیون تومان

صدا و سیمای مرکز کرمان شب گذشته با پخش گزارشی ورزشی در رابطه با پخش زنده ی مسابقات فوتبال برای دریافت ۱۳ میلیون تومان دست خود را به سوی باشگاه ورزشی کرمان دراز کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آرمان کرمان ؛ شب گذشته در بخش خبرهای ورزشی اخبار استان کرمان گزارش از زحمات و تلاش هاش های مسئولان این نهاد در رابطه با بخش زنده ی مسابقات ورزشی خصوصا فوتبال بخش شد ؛ که زحمات و تلاش های این افراد را به نمایش می گذاشت.
در این گزارش به تعداد افراد و ماشین های و امکانات مورد استفاده در زمان بخش زنده ی یک مسابقه ی فوتبال اشاره شد ؛ اما نکته ی جالب بیان هزینه های مورد نیاز برای پخش زنده بود.
در قسمتی از این گزارش فردی مبلغ ۱۳ میلیون را برای حضور در ورزشگاه فرد دیگری در مرکز صدا و سیما مبلغ ۳ میلیون تومان را برای هزینه های داخلی در جریان بخش ۹۰ دقیقه فوتبال اعلام کرد.
و پس از آن به دریافت وام صدا و سیما از بانک های خصوصی برای پرداخت حقوق کارمندان خود در اسفند ماه گذشته و عدم توانایی مالی مرکز کرمان در رابطه با پرداخت اضافه کاری و حق ماموریت کارمندانش اشاره کرد.
و در نهایت گزارشگر از مسئولان و باشگاه هایی که یدکش نام فرهنگی هم هستند درخواست کمک و همیاری صدا و سیما در پرداخت هزینه ها را اعلام کرد.
اما چرا باید صدا و سیمای بزرگترین استان کشور برای دریافت ۱۳ میلیون تومان پول گزارشی چند دقیقه ای را بخش کند که شاید مسئولان و باشگاه مس این مبلغ را پرداخت نمایند.
آیا صدا و سیمای مرکز کرمان برای تامین هزینه های جاری خود در این حد به مضیقه است که بخواهد با پخش این چنین گزارشی دل مسئولان و باشگاه مس را بدست بیاورد تا تنها ۱۳ میلیون تومان به آنها پرداخت کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه