رفتن به بالا
  • Monday - 18 May 2015 - 06:47
  • کد خبر : ۲۸۸۷۶

لینک کوتاه:

شریعتمداری: تازه یک ساعت هم تخفیف داده‌اند!

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان که در یک نشست دانشجویی درباره مفاد توافق لوزان و پیامدهای خطرناک آن برای فعالیت هسته ای و امنیت جمهوری اسلامی ایران سخن می گفت، در تشریح عدم توازن میان امتیازات نقدی که واگذار کرده و وعده های نسیه ای که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان که در یک نشست دانشجویی درباره مفاد توافق لوزان و پیامدهای خطرناک آن برای فعالیت هسته ای و امنیت جمهوری اسلامی ایران سخن می گفت، در تشریح عدم توازن میان امتیازات نقدی که واگذار کرده و وعده های نسیه ای که در قبال آن دریافت کرده ایم گفت «حریف در توافق لوزان به بهانه اطمینان از صلح آمیز بودن برنامه هسته ای کشورمان نسخه برچیدن آن را پیچیده است» و توضیح داد: «اگر نتیجه نهایی مذاکرات محو کامل و هرچند تدریجی تاسیسات و فعالیت هسته ای ایران باشد، دیگر موضوعی در میان نیست که مذاکره درباره آن ضرورت داشته باشد».

شریعتمداری به روال همیشگی برای توضیح بیشتر به یک لطیفه اشاره کرد و گفت: «در جریان یک حکومت نظامی، افسر ارشد به سرگروهبان تحت امر خود توصیه کرد از ساعت 9 شب به بعد هر که را در خیابان دیدی، به طرفش شلیک کن. هنوز چند قدمی دور نشده بود که صدای شلیک گلوله به گوشش خورد و مشاهده کرد آقای سرگروهبان یکی از عابران را به گلوله بسته و نقش زمین کرده است. با عصبانیت به او گفت مرد حسابی هنوز که ساعت 5 بعد از ظهر است و حکومت نظامی شروع نشده که به طرف این عابر شلیک کردی! سرگروهبان پاسخ داد قربان آدرسی را پرسید که حدس زدم که تا 10 شب هم به آنجا نمی رسد. بنابراین یک ساعت هم به او تخفیف دادم».

 انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه