رفتن به بالا
  • Saturday - 16 May 2015 - 23:31
  • کد خبر : ۲۸۸۳۰

لینک کوتاه:

قتل یک همکلاسی با وعده ازدواج!

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد. به گزارش هزار نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از پارسینه، کیومرث عزیزی امروز از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد. جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: مدتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از پارسینه، کیومرث عزیزی امروز از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: مدتی پیش مقتول در دانشگاه با پسری آشنا شده و رابطه آن‌ها به قول و قرار ازدواج کشیده شده بود.

وی ادامه داد: پس از مدتی مقتول برای دیدن این پسر به کرمانشاه آمده و اصرار کرده بود که با خانواده وی آشنا شود تا مقدمات ازدواج را مهیا کنند.

به گفته این مسئول، در این دیدار به‌خاطر طفره رفتن پسر از درخواست دختر برای آشنایی با خانواده، با یکدیگر درگیر می‌شوند که در نهایت به قتل دختر جوان منجر شده است.

عزیزی گفت: قتل در روانسر رخ داده و قاتل بعد از خفه کردن دختر جوان، جسد وی را پنهان کرده بود و پس از مراجعه به منزل ماجرا را برای پدر خود تعریف کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پدر قاتل، پسرش را به پلیس معرفی کرده، تصریح کرد: این اظهاراتی است که از سوی آن‌ها بیان شده و ما نمی‌توانیم فعلا این موضوع را به‌طور کامل قبول کنیم.

این مسئول تصریح کرد: پرونده قتل هنوز بسته نشده است و تا زمان روشن شدن تمام ماجرا موضوع در دست پیگیری است.

انتهای پیام/ع

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه