رفتن به بالا
  • Tuesday - 12 May 2015 - 09:53
  • کد خبر : ۲۸۷۱۱

لینک کوتاه:

ماجرای جلسه آیت‌الله هاشمی با خانواده

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: چند سال قبل پدرم روزی همه ما را جمع کرد و گفت من دو راه دارم که یکی را انتخاب کرده‌ام. به گزارش هزار نیوز به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا، فاطمه هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سوال آفتاب یزد مبنی بر اینکه نظرتان راجع به پخش تصویر پدرتان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: چند سال قبل پدرم روزی همه ما را جمع کرد و گفت من دو راه دارم که یکی را انتخاب کرده‌ام.

به گزارش هزار نیوز به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا، فاطمه هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سوال آفتاب یزد مبنی بر اینکه نظرتان راجع به پخش تصویر پدرتان بعد از مدت‌ها از صدا و سیما چیست؟ به ذکر خاطره‌ای پرداخت و گفت: من نظری ندارم فقط می‌توانم بگویم برایمان عجیب بود.

برای پدر من اصلا مهم نیست که تصویرش از تلویزیون پخش شود یا خیر. اصلا پدرم نیازی به تلویزیون ندارد ایشان مسئولیتی دارد که آن را انجام می‌دهد و نیازی به این حرف‌ها ندارد.

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه داد: چند سال قبل پدرم روزی همه ما را جمع کرد و گفت من دو راه دارم که یکی را انتخاب کرده‌ام. اگر من موافق برخی نظرات باشم شما زندگی راحتی خواهید داشت و مشکلی نخواهید داشت اما اگر راه درست را انتخاب کنم و پای مرام و اعتقاداتم بایستم شما و فرزندانتان دچار ضربه می شوید، اما نه الان چند سال بعد. ما هم گفتیم که تصمیم درست را بگیرند. پس حالا مشکلی با تنگ‌نظری‌ها نداریم و هر مشکلی برایمان پیش بیاید مهم نیست.

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “ماجرای جلسه آیت‌الله هاشمی با خانواده”

  • Anonymous says:

    سلام .اگر بر خلاف نطرات اقا ومنافع ملت کاری نکنند کسی با انها کاری ندارد برای خودشان وبچه هایشان هم مشکلی پیش نمی آید .ولی اگه بنا باشه تصمیم درستشان رابطه با شیطان بزرگ باشد ونادیده گرفتن خون شهدا اونوقت همه کار دارند.پس ادای ادمهای مظلوم رو در نیارید لطفا!!!!!!!!!!!!!!

  • Anonymous says:

    ای کاش شجاعت داشت تصمیم درست را راجع به پسر مال مردم خورش میگرفت نمی خواد راجع به نظام تکلیف تکلیف کنه.دخترش را از میان فتنه 88 جمع می کرد.نکنه تصمیم مهمش فتنه 88 بود که انجام داد بابا بنده خدا کاری نکرده

ارسال دیدگاه