رفتن به بالا
  • Monday - 4 May 2015 - 19:37
  • کد خبر : ۲۸۵۴۶
id46858133_3152625_455.jpg

لینک کوتاه:

ماجرای یک اعتراض و پس از آن پشیمانی و…

در دیدار های لیگ برتر آنقدر فشار بازی ها زیاد است که برخی بازیکنان در لحظاتی از بازی نمی توانند خود را کنترل کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران در اواسط نیمه دوم دیدار ذوب آهن در مقابل تیم فوتبال نفتد مسجد سلیمان در حال سپرسی شدن بود که تابلوی تعویض داور چهارم مسابقه برای اولین تعویض تیم فوتبال ذوب آهن بالا رفت .

مرتضی تبریزی مهاجم مورد علاقه یحیی گلمحمدی سر مربی تیم فوتبال ذوب اهن ،بازیکن ورودی به زمین و مسعود حسن زاده تنها ملی پوش این تیم بازیکن خروجی این تعویض بود.
حسن زاده که علی رغم دوندگی و تلاشی که کرده بود در چند موقعیت موفقیت چندانی نداشت و به دلیل اعتراض به تصمیم داور مسابقه یک کارت زرد نیز دریافت کرده بود ،این تصمیم را نپذیرفت و با حالتی متعجب و با عصبانیتی مشهود و البته با اصرار قاسم حدادی فر از زمین بازی بیرون آمد همچنین این بازیکن از دست دادن با سر مربی خود داری کرد و مستقیم به سمت رختکن روانه شد هر چند که حسن زاده به نیمکت تیم بازگشت اما با حالتی قهر آمیز بازی را تا پایان دنبال کرد .

image

وی در مصاحبه پس از بازی نیز از تعویض خود به شدت گلایه کرد و در هر صورت شنیده ها حاکی از این است که با گذشت چند روز از این مسابقه این بازیکن مستعد و گلزن که به نوعی یکی از پدیده های لیگ چهاردهم محسوب می شود تصمصم گرفته است در حضور دیگر بازیکنان ازذ سر مربی تیم دلجویی کند و با معذرت خواهی قائله را ختم به خیر کند.

طبق شنیده ها از منابع آگاه مسعود حسن زاده عصر امروز در تمرین عمومی تیم شرکت کرد و به نظر می رسد در لیست اولیه دیدار هفته 29 لیگ برتر در مقابل ملوان انزلی جایی نداشته باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه