رفتن به بالا
  • Saturday - 30 May 2015 - 09:55
  • کد خبر : ۲۹۱۴۴
emem

لینک کوتاه:

مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) باشکوه‌تر از قبل برگزار می‌شود

فرماندار بردسیر گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) امسال باشکوه‌تر از سال قبل در بردسیر برگزار خواهد شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

صادقی در جلسه هماهنگی سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در سالن اجتماعات فرمانداری، اظهار کرد: بر پایی با شکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) نشانگر تجدید پیمان مردم با آرمان های امام، شهدا و انقلاب می باشد.

فرماندار بردسیر  خواستار فراهم‌سازی اقدامات لازم برای اعزام شایسته زائران و عوامل اجرایی به حرم مطهر امام و برگزاری مراسم عمومی به مناسبت سالگرد ارتحال ایشان شدند.

 جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بردسیر هم با گرامی‌داشت بیست و ششمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) گفت: امسال در بردسیر ویژه‌برنامه‌های زیادی در گرامی‌داشت این ایام برگزار خواهد شد.

احسانی با بیان اینکه کمیته‌های ستاد بزرگداشت 13 و 14 خردادماه تشکیل و فعال شده‌اند از مسئولان کمیته‌ها خواست تا اقدامات لازم را برای اجرای شایسته برنامه‌ها انجام دهند.

وی در ادامه افزود: امسال کاروان سوگواران حضرت امام (ره) در تاریخ  12 خرداد برای زیارت حرم ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران راهی تهران خواهند شد.

احسانی ادامه داد: امسال به کوری چشم دشمنان برنامه گرامی‌داشت سالگرد امام خمینی(ره) با شکوه‌تر از سال‌های قبل در بردسیر برگزار خواهد شد.

گفتنی است مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال اما در روز 14 خردادماه و پس از نماز مغرب و عشا در محل امامزاده سید محمد (س) برگزار می گردد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه