رفتن به بالا
  • Thursday - 14 May 2015 - 09:39
  • کد خبر : ۲۸۷۸۰
shakh namar6

لینک کوتاه:

مردم مرده عربستان در کشور خودشان هم صدایشان درنمی آید

رئیس حوزه علمیه شهرستان بردسیر گفت: مردم مرده عربستان در کشور خودشان هم صدایشان درنمی آید وکودکان و زنان بی گناه یمن که کشته می شوند را می بینند و هیچ اعتراضی نمی کنند این مردم خلاف قرآن عمل می کنند و اسم خودشان را هم گذاشته اند خادمین حرمین شرفین ، بلکه خائنین هستید .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ، حجت الاسلام اناری رئیس حوزه علمیه شهرستان بردسیر درتجمع اعتراض آمیز به اعدام شیخ نمر که در بردسیر برگزار شد اظهار داشت : عهدی که خداوند تبارک وتعالی از انسان گرفته است عهدی بر مبنای آگاهی ،هوشیاری و مبارزه است و مبارزه ای که از اولین روز حیات انسان بر روی کره زمین آغاز شده و تا آخرین روز هم این مجاهدت هم ادامه خواهد داشت .

رئیس حوزه علمیه شهرستان بردسیر گفت :همانطور در قرآن  خداوند می فرماید ”  اگر شما پشیمان شدید و این راه پر افتخار را ادامه ندادید خداوند تبارک و تعالی این راه به کسان دیگری خواهد داد “امروز نیز اگر ما  انقلاب اسلامی ایران را به وجود نیاورده بودیم خداوند این افتخار را قطعا به ملت دیگری داده بود.

وی با بیانات امام (ره) اشاره کرد و گفت: امام (ره) می فرماید ” علمای اسلام اولین کسانی بوده‌اند که بر تارک جبین‌شان خون و شهادت نقش بسته است. کدام انقلاب مردمی – اسلامی را سراغ کنیم که در آن حوزه و روحانیت پیش‌کسوت شهادت نبوده‌اند و بر بالای دار نرفته‌اند و اجساد مطهرشان بر سنگ‌فرشهای حوادث خونین به شهادت نایستاده است؟”

اناری با اشاره به اینکه  دلیل اینکه چرا امروز دولت خبیث عربستان حکم اعدام را صادر می کنند گفت :  دلیلش را امام (ره ) 20 سال قبل اینگونه فرموده ” استکبار وقتی که از نابودی مطلق روحانیت و حوزه‌ها مأیوس شد، دو راه برای ضربه‌زدن انتخاب نمود، یکی راه ارعاب و زور و دیگری راه خدعه و نفوذ در قرن معاصر. وقتی حربه ارعاب و تهدید چندان کارگر نشد، راه‌های نفوذ تقویت گردید. اولین و مهم‌ترین حرکت، القای شعار جدایی دین از سیاست است که متأسفانه این حربه در حوزه و روحانیت تا اندازه‌ای کارگر شده است تا جایی که دخالت در سیاست دونشان فقیه و ورود در معرکه سیاسیون تهمت وابستگی به اجانب را به همراه می‌آورد، یقیناً روحانیون مجاهد از نفوذ بیشتر زخم برداشته‌اند. گمان نکنید که تهمت وابستگی و افترای بی‌دینی را تنها اغیار به روحانیت زده است، هرگز، ضربات روحانیت ناآگاه و آگاه وابسته ، به مراتب کاری‌تر از اغیار بوده و هست.

وی به پیش بینی امام (ره) درمورد روحانیون مبارز  اشاره کرد و گفت : امام (ره) فرمود : ” امروز نیز همچون گذشته شکارچیان استعمار در سرتاسر جهان از مصر و پاکستان و افغانستان و لبنان و عراق و حجاز و ایران و اراضی اشغالی به سراغ شیردلان روحانیت مخالف شرق و غرب و متکی به اصول اسلام ناب محمدی – صلی اللّه علیه و آله و سلم – رفته‌اند و از این پس نیز جهان اسلام هر از چند گاه شاهد انفجار خشم جهان‌خواران علیه یک روحانی پاک‌باخته است.

 

رئیس حوزه علمیه بردسیر گفت : امروز مردم یمن به چه گناهی کشته می شوند مگر حمله به عربستان کردند جز اینکه محکم بر سر آرمانهای خود ایستاده اند .

وی افزود : مردم مرده عربستان در کشور خودشان صداشون درنمی آید  وکودکان و زنان بی گناه یمن که کشته می شوند  را می بینند و هیچ اعتراضی نمی کنند  این مردم  خلاف قرآن عمل می کنند  و اسم خودشان را هم گذاشته اند خادمین حرمین شرفین ، بلکه خائنین هستید .

اناری تصریح کرد : ما معتقیدم که همه حرکاتی که درعالم اتفاق می افتد همه در جهت آگاه سازی ، بیداری مردم و برای روشنگری و هدایت مردم به سمت راه صراط مستقیم است .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه