رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 May 2015 - 11:23
  • کد خبر : ۲۸۹۲۷
id46909874_1036882_675.jpg

لینک کوتاه:

مهران مديري صدر نشين نظرسنجي مردمي شد

بر اساس نظر‌سنجي مردمي بهترين كارگردان طنز تلويزيوني، مهران مديري با كسب 63 درصد از آرا در صدر قرار دارد و پس از او رضا عطاران با كسب 20 درصد رأي در رتبه دوم قرار گرفت. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، بر اساس نظر‌سنجي مردمي بهترين كارگردان طنز تلويزيوني در سایت نشریه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بر اساس نظر‌سنجي مردمي بهترين كارگردان طنز تلويزيوني، مهران مديري با كسب 63 درصد از آرا در صدر قرار دارد و پس از او رضا عطاران با كسب 20 درصد رأي در رتبه دوم قرار گرفت.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، بر اساس نظر‌سنجي مردمي بهترين كارگردان طنز تلويزيوني در سایت نشریه صدا و سیما، مهران مديري با كسب 63 درصد از آرا در صدر قرار دارد و پس از او رضا عطاران با كسب 20 درصد رأي در رتبه دوم قرار گرفت.
تا كنون حدود 2 هزار و 500 نفر در اين نظرسنجي شركت كرده و به گزينه مورد علاقه خودشان رأي داده‌اند. نتايج نظرسنجي نشان مي‌دهد كه مهران مديري با 63 درصد آرا صدرنشين است و رضا عطاران با 20 درصد در جايگاه دوم قرار دارد. سيروس مقدم و سعيد آقاخاني به ترتيب 9 و 4 درصد آرا را كسب كرده‌اند. سروش صحت نيز در رتبه پنجم قرار دارد.

image

از جمله مجموعه‌هاي تلويزيوني كه مهران مديري در آنها كارگردان و بازيگر بوده مي‌توان سريال‌هاي ساعت خوش، پاورچين، نقطه‌چين، شب‌هاي برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دوهزار چهره، قهوه تلخ، ويلاي من، شوخي كردم و در حاشيه را نام برد.

در چنين شرايطي انتشار اين نظرسنجي مردمي شايد پيامي براي مديران رسانه ملي باشد كه كار را به كاردان بسپارند و آنتن رسانه ملي را به دست هنرمنداني بدهند كه آثارشان با استقبال بي‌نظير افكار عمومي روبه‌رو مي‌شود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه