رفتن به بالا
  • Saturday - 30 May 2015 - 09:40
  • کد خبر : ۲۹۱۴۲
takzib

لینک کوتاه:

نقل قول‌های منتسب به فرماندهی سپاه ثارلله استان کرمان تکذیب شد

سپاه ثارالله استان کرمان با انتشار اطلاعیه ای نقل قول های منتسب به سردار روح الله نوری در خصوص مذاکرات هسته ای را تکذیب کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از سایت سپاه ثارالله ، براساس این اطلاعیه ،  طی روزهای گذشته برخی افراد در شبکه های اجتماعی اینترنتی و اپلیکیشین های موبایلی از سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله در دیدار با جانبازان نقل قول هایی منتشر کرده اند که صحت ندارند و بی اساس است.

این اطلاعیه اعلام می کند که ایشان نه در دیدار با جانبازان و نه در جای دیگر مطلقا اظهار نظری درباره خصوص مذاکرات هسته‌ای نکرده‌اند و جای تعجب است که چنین نسبت‌های دروغی را آشکارا به سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی نسبت می‌دهند.

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است، بی شک اینگونه شیطنت های رسانه ای در جهت القای اختلاف میان مسئولان نظام صورت می گیرد و این گونه اخبار مغایر با شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت است.

این اطلاعیه تاکید می کند، انتشار هر گونه خبر و یا سخنی از سوی مسئولان سپاه ثارالله کرمان به ویژه فرماندهی این سپاه تنها از طریق سایت رسمی این سپاه صورت می گیرد و تمامی مطالب منتسب به مقام معظم رهبری نیز توسط سایت رسمی دفتر ایشان منتشر خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است، با توجه به تأثیر منفی اینگونه خبرسازی های کذب در افکار عمومی داخل و خارج از کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حق پیگرد حقوقی از طریق مراجع قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می داند و اقدام لازم را به عمل خواهد آورد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه