رفتن به بالا
  • Thursday - 14 May 2015 - 17:42
  • کد خبر : ۲۸۷۸۳
kanon masjed1 (2)

لینک کوتاه:

همکاری پایگاه های مقاومت بسیج و کانون های فرهنگی و هنری زمینه ساز تقویت برنامه های فرهنگی می شود

سرهنگ ایمانی فرمانده سپاه بردسیر در گردهمایی یک روزه مدیران مسئول و اعضای ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد شهرستان بردسیر گفت : همکاری پایگاه های مقاومت بسیج و کانون های فرهنگی و هنری زمینه ساز تقویت برنامه های فرهنگی می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزارنیوز ، سرهنگ ایمانی فرمانده سپاه بردسیر در گردهمایی یک روزه مدیران مسئول و اعضای ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد شهرستان بردسیرخواستار همکاری کانون های مساجد با پایگاه های مقاومت بسیج شد و اظهار داشت :اگر هماهنگی کانون ها با پایگاه ها ی بسیج زیاد نباشد علاوه بر اینکه از لحاظ فرهنگی ضعیف می شویم  امنیت شهرستان نیز تضعیف می شود .

وی با اشاره به فعالیت پایگاه های مقاومت بسیج در جوار کانون های فرهنگی و هنری مساجد،افزود: تقویت همکاری این دو نهاد زمینه ساز احیای کارکردهای مسجد و تقویت برنامه های مساجد می شود.

حجت الاسلام مهدی رضائی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، در این گردهمایی گفت : سال گذشته تحلیل گران رادیوها وشبکه های بیگانه تحلیلی داشتند که ما در ایران اسلامی حرکت ها و برنامه مختلفی انجام دادیم سه مجموعه هستند که این سه مجموعه نمی گذارند نقشه های ما درایران پیاده شود .

وی افزود : اولین مجموعه روحانیت است که در راس روحانیت ولی فقیه است تا وقتی روحانیت درصحنه باشد نقشه های ما از بین می رود.

حجت الاسلام رضائی ادامه داد : دومین مجموعه ای که آنها از نام می برند بسیج است تا بسیج باشد تمام  نقشه ای های ما ازبین می رود  وسومین مجموعه کانون های فرهنگی مساجد است .

رضائی افزود : تا وقتی کانون فرهنگی مسجد ، بسیج و حضور روحانیت باشند و به تبع آن حضور مردم باشد به انقلاب اسلامی هیچ ضربه ای وارد نمی شود .

وی با تاکید بر اینکه باید جنگ نرم را جدی بگیریم گفت : کانون های مساجد باید روی جنگ نرم همت ورزند .

وی خطاب به هیئت امنای مساجد گفت : هیئت امنا باید بزرگی کنند وازبسیج و کانون های مساجد حمایت کنید فردای قیامت زمانی  که کار شما ارزش دارد که ما بتوانیم یک آدم انقلابی را درمسجد تربیت کنیم وگرنه مسجدی که نتواند سرباز امام زمان (عج) تربیت کند مسجد نیست حتی اگر در و پنجره مسجد از طلا باشد .

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت : امروز اگر دشمن نمی تواند به این کشور تعرض کند به واسطه بسیج وهمت و تلاش قهرمانان بسیجی است اما بنای کار ما  بر این باشد که زمینه ساز ظهور وجود نازینن امام زمان (عج) باشیم  و برای این کار خودمان باید جزو بهترین ها باشیم .

 

گفتنی است، در ادامه این مراسم مسئولین کانون ها به بیان نقطه نظرات و مشکلات کانون ها پرداختند و در پایان این مراسم از 10 مدیر مسئول برتر کانون های مساجد شهرستان با اهداء لوحی تقدیر وتشکر به عمل آمد .

 

kanon masjed1 (2) kanon masjed1

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه