رفتن به بالا
  • Wednesday - 13 May 2015 - 09:57
  • کد خبر : ۲۸۷۴۵
id1571006_1026840_513.jpg

لینک کوتاه:

ويرايش فايل‌هاي PDF با Word

 به گزارش هزار نیوز، مي توانيد با استفاده از برنامه Word در مجموعه آفيس ۲۰۱۳ فايل هاي PDF را ويرايش کنيد. براي اين کار ابتدا نرم‌افزار Word را اجرا و پس از مراجعه به منوي اصلي روي Open Other Documents کليک کنيد. حال به محل ذخيره سازي فايل PDF روي هارد برويد و آن را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 به گزارش هزار نیوز، مي توانيد با استفاده از برنامه Word در مجموعه آفيس ۲۰۱۳ فايل هاي PDF را ويرايش کنيد. براي اين کار ابتدا نرم‌افزار Word را اجرا و پس از مراجعه به منوي اصلي روي Open Other Documents کليک کنيد.

image

حال به محل ذخيره سازي فايل PDF روي هارد برويد و آن را در برنامه فراخواني کنيد. در اين مرحله نرم افزار Word عمليات تبديل محتوا به اطلاعات قابل ويرايش را آغاز مي کند. (دقت کنيد که مدت زمان انجام اين عمليات با توجه به حجم محتواي فايل فراخواني شده متغير است).

پس از پايان عمليات تبديل، با کليک روي Enable Editing مي توانيد بخش هاي مختلف را ويرايش و در نهايت نيز فايل مورد نظر را در قالب Word ذخيره کنيد. البته توجه داشته باشيد گاهي تصاوير، پاراگراف ها يا برخي تنظيمات ديگر به درستي به اطلاعات قابل ويرايش تبديل نمي شود که اين مشکل در بسياري از نرم افزارهاي تبديل فايل هاي PDF به محتواي قابل ويرايش وجود دارد. اما در حالت کلي بخش قابل توجهي از محتواي موجود به حالت ويرايش درمي آيد.

منبع: خراسان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه