رفتن به بالا
  • Sunday - 17 May 2015 - 16:43
  • کد خبر : ۲۸۸۷۲
۲۰۱۵۰۵۱۷.jpg

لینک کوتاه:

کسب مقام سوم کشوری حفظ جزء 30 قرآن کریم توسط دانشجوی بردسیری

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیردر بخش حفظ جزء 30 موفق به کسب مقام سوم کشوری شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی پس از سه روز برگزاری در کرمانشاه با اعلام نفرات برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیردر بخش حفظ جزء 30 موفق به کسب مقام سوم کشوری شد.

 

سعید خیرخواه، سطح مسابقات را بسیار عالی ارزیابی کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد بستر مناسبی در زمینه فعالیت های قرآنی و مذهبی توانسته است موجب رشد و شکوفایی دانشجویان، استادان و کارکنان شود.
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر که در زمینه قرائت قرآن کریم و اذان تاکنون به موفق به کسب 7 رتبه اول استانی شده افزود: در سال 1391 و در عربستان، در زمینه قرائت قرآن کریم موفق به دریافت پرچم افتخار شدم.
خیر خواه که در سال 1391 نیز موفق به کسب رتبه اول مداحی در سطح استان گردیده افزود: باید کودکان را از خردسالی با قرآن مانوس کنیم.
این قاری قرآن، موفقیت خود را مرهون پدر و مادر و استاد قرآنی خود، حمزه وفایی دانست و سخنان خود را با حدیثی گهربار  از حضرت علی (ع) به پایان برد:«دیروزت از دست رفت، به فردایت یقین نیست، امروزت غنیمت است، پس این فرصت به دست آمده را دریاب».

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه