رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 May 2015 - 22:34
  • کد خبر : ۲۸۵۵۴

لینک کوتاه:

کشور ایران هر روز قدرت خود را با دشمن موازنه می کند/ خورشید قدرت آمریکا در حال غروب است

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه قدرتهای جهانی در مقابل ما صف کشیده اند، گفت: 5+1 همه لات های جهانی و قدر تهای شیطانی محکم مقابل ما ایستاده اند که به آرمان هایمان نرسیم در حالی که ما پیش نمی ترسیم و به آنها پاسخ می دهیم و پیش می رویم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شاخه طوبی، سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاسیه شهدای دانسجوی سمنان با بیان اینکه با وجود قدرت های امروزی عالم که امپراتورهای بی نظیر تاریخ بشر هستند و می خواستند ریشه ایران را از جغرافیای جهان برکنند هنوز مقتدر توانا مسلط و محکم ایستاده ایم، گفت: رمز و راز این شکوه شاید در اولین مرحله استقامت و جاودانه شدن و پویش ترازها و پایگاه های بلند برای این ملت باشد.

سلامی با اشاره به اینکه  ملت در سخت ترین عرصه های جهاد در برابر دشمنان بزرگ خدا اسلام و ایران بوده اند، افزود: هر ملتی که پایه های اصلی شخصیت و هویت خود را از شخصیت های بزرگ و انسان های جاودانه می گیرد.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با توجه به اینکه هویت هر ملتی، اعتبار و عزت و شخصیت هر جامعه ای محصول گذر آن ملت از دورن برخی واقعه ها و تحت تاثیر برخی شخصیت هاست که شکل می گیرد، افزود: تاریخ سازنده هویت و شخصیت ملت ها می باشد. در این میان انسان هایی وجود دارند که فراتر از زمان حرکت می کنند. و برخی واقعیات ها هم وجود دارد که غبار زمان آنها را کهنه نمی کند، هویت سازنده شاکله ملت ها می سازد و خدا به آن عظمت و شکوه می دهد.

وی خاطرنشان کرد: اگر شما امروز برای ایران در جهان یک هویت ممتاز، یک شخصیت بزرگ و شکوه به رسمیت شناخته شده و آزادی را می بینید همه به بکت در هم تنیدگی واقعیت هایی است که در طول 37 سال گذشته در مسیر هویت یابی این سرزمین نهفته است.

سردار سلامی با اشاره به حضور موثر و پررنگ امام خمینی(ره) در دوران جنگ تحمیلی تصریح کرد: این روح امام راحل بود که ‌ملتی ساخت که بزرگ‌ترین شکست‌ها را بر بزرگ‌ترین امپراتوری تاریخ بشر وارد کردند.

دفاع مقدس سازنده نظریه های جدید از مقاومت و جنگ بود

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه دفاع مقدس سازنده نظریه های جدید از مقاومت و جنگ بود، گفت: برای اولین بار الگوی پیروزی و ائتلاف از قدرتهای بزرگ در دفاع مقدس شکل گرفت.

سلامی با بیان اینکه عظمت دفاع مقدس  ایستادگی در مقابل همه عالم است، گفت: در دفاع مقدس ظرفیت ها را در مقابل قدرتهای بزرگ پیدا کردیم .

وی افزود: وقتی دفاع مقدس را تجربه کردیم و سرافراز بیرون آمدیم به آن رسیدبم که هیچ قدرتی نمی تواند به ما غلبه کند.

دانشجویان محرک رشد، حرکت انقلاب و ایستادگی بودند

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دانشجویان محرک رشد، حرکت انقلاب و ایستادگی بودند، اظهار کرد: دانشجویان از هوشمندترین انسان های این سرزمین بودند و در فضای ذهن آنها و در آرزویشان آینده درخشان پیش رو داشتند آنها اآنقدر ایمان قوی داشتند که همه آرمان های خود را در میدان نبرد دیدند و جان خود را برای آروزی خود بدرقه کردند.

سلامی درخصوص اینکه دانشجویان همواره در تاریخ نهضت های ضد استعماری ملت ایران در کنار روحانیت نبارگز این سرزمین پرچم دارد آزادی و استقلال و اعتبار ملت بودند، گفت: سرانجام در یک انسجام بی سابقه تاریخی یکی از درخشان ترین تحولات اسلام را تحت پرتوهای نظام رقم زدند و نظام شاهنشاهی را فرونشاندند و نظام جمهوری اسلامی را حاکم کردند.

وی خاطرنشان کرد: این نشان دهنده ایمان عمیق جوانان است که علم و ایثار را با هم ترکیب کردند و نقش یک انسان الهی را به تصویر کشاندند.

سلامی با بیان اینکه دشمنان یک لحظه هم از ضربه زدن به این نظام غافل نبودند، گفت: بعد جنگ، جنگ تمام نشد بلکه دشمن تغییر استراتژی داشت او هرگز یک لحظه از اینکه جمهوری اسلامی ایران را از صحنه جغرافیایی سیاسی جهان محو نخواهد کرد.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه ما امروز در اوج قدرت و اقتدارخود هستیم، اظهار کرد: امروز دامنه اعتبار و منزلت کشورمان تا هزاران کیلومتر فراتر از مرزهای جغرافیایی کشانده شده است.

وی افزود: جامعه ما به امنیت و اقتدار رسید و همه فهمیدند که این کشور اشغال شدنی نیست و ملت شکست ناپذیر است.

امروز صحنه های نبرد ایران به هزاران کیلومتر آن طرف تر از مرزها رفته است

سلامی با بیان اینکه امروز صحنه های نبرد ما به هزاران کیلومتر آن طرف تر از مرزها رفته است، گفت: امروز ما در شرق مدیترانه یک ظرفیت عظیمی از قدرت را در اختیار داریم که توانسته است در 4 جنگ تاریخی رژیم اسرائیل را با شکست مواجه کند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران، با اشاره به اینکه  امروز ما از هرزمان دیگر قدرتمند تر هستیم، گفت: ما امروز می توانیم در هر نقطه از منطقه منافعی دشمن را از هر نقطه ای با هر شدتی  مورد با دقت بالا هدف قرار دهیم.

ایران، امروز درحال تسخیر تدریجی فضا است

وی با بیان اینکه ما امروز درحال تسخیر تدریجی فضا هستیم، افزود:  امروز ماهواره و سیستم پرتاپ گر آن یک وافعیتی روی زمین است.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز ما به علم و فناوری دست یافته ایم و از میدان نظریه به تدریج عبور کرده ایم تصریح کرد: هنر انقلاب این بوده است که بسیاری از رویاها را به واقعیت تبدیل کند روزگاری اتم برای ما یک موجود ناشناخته بود ولی امروز فرزندان این زمنین توانسته اند آن را بشناسند و آن را بشکافند و به انرژی هسته ای برسند.

قدرتهای جهانی در مقابل ایران صف کشیده اند

سلامی با بیان اینکه قدرتهای جهانی در مقابل ما صف کشیده اند، گفت: 5+1نه یک 5 عادی بلکه پنجی که یکی از آنها آمریکا نیمی از قدرت نظامی جهان را برعهده دارد و بر قدرت سیاسی جهان تکیه زده  و مابقی همه لات های جهانی و قدر تهای شیطانی محکم مقابل ما ایستاده اند که به آرمان هایمان نرسیم در حالی که ما پیش می روبم.

وی خاطرنشان کرد: ما را تهدید می کنند ولی ما نمی ترسیم و به آنها پاسخ می دهیم و آنها هم این را می دانند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران تصریح کرد: آمریکا تنها و تنها در طول نبردهای خودش با کشورها تنها با ایران است که وزیر خارجه اش حاضر می شود بیش از 10 ساعت بنشیند و با احترام و بر اساس اغنا عمل کند

خورشید قدرت آمریکا در حال غروب است

سلامی با اشاره به اینکه دنیای استکبار امروز کاملا شیبی تند به خود گرفته است، اظهار کرد: خورشید قدرت آمریکا در حال غروب است و آنها در حال زوال هستند.

وی افزود: آن قدرتی که روزگاری همه تحولات را به شکل کنترل از راه دور و در فضایی راهبردی مدیریت می کرد امروز مجبور شده است همه ظرفیت های نظامی و قوه عملیا روانی خود را به صحنه بیاورد با این وجود د رحاشیه تحولات قرار گرفته است.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران، الگوی یک کشور محاصره شده ولی در حال پیشرفت  است، خاطرنشان کرد:  این نشان دهنده منطق جدیدی  به نام منطق مقاومت در جهان اسلام است.

انتهای پیام/ن

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه