رفتن به بالا
  • Friday - 1 May 2015 - 17:55
  • کد خبر : ۲۸۴۷۵
taram

لینک کوتاه:

کلید حل مشکلات اقتصادی مردم در داخل کشور است

دکتر تارم گفت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که کلید حل مشکلات اقتصادی مردم و معضلات جامعه کارگری نه در خارج بلکه در داخل است .

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های این هفته نماز جمعه بردسیر  با گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: دوازدهم اردیبهشت روز شهادت معلم عامل و متفکر جاویدان آیت الله مرتضی مطهری روز معلم و روز عقیدتی سپاه نامیده شده است.

امام جمعه بردسیر  افزود: واژه معلم بسیار زیباست زیرا اولین معلم بشر خود حضرت خالق است و این روز به مناسبت اینکه شهید مطهری، شهید هم علم و هم عقیده است روز عقیدتی سیاسی سپاه نامگذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در  بردسیر  همچنین با تبریک فرا رسیدن ولادت خجسته امیر المومنان علی (ع) اظهار داشت: تنها مولود کعبه در دنیا حضرت علی (ع) است که در مقدس ترین مکان  چشم به جهان گشود.

امام جمعه بردسیر  در ادامه بیان داشت: یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر بود که مقام معظم رهبری فرموده اند : ” بوسه پیامبر بر دست کارگر، یک تعارف نیست بلکه تعلیم است مجموعه کارگری با تحمل همه سختی‌ها و مشکلات و تلاش بی‌وقفه در راه پیشرفت کشور، حقاً و انصافاً امتحان خوبی داده است و مسئولان باید این فداکاری و نجابت را با تلاش بیشتر برای حل مسائل کارگران، قدرشناسی کنند”

 

دکتر تارم گفت:  مقام معظم رهبری تاکید دارند که  کلید حل مشکلات اقتصادی مردم و معضلات جامعه کارگری نه در خارج بلکه در داخل و تقویت تولیدات داخلی و نه در لوزان و نیویورک است و حضرت آقا از کارگران بعنوان قشر وفادار و مستحکم و هوشیار و نجیب نام برده اند که همیشه با تحمل سختی ها و مشکلات و تلاش بی وقفه در راه پیشرفت کشور انصافا امتحان خوب پس داده اند.

وی گفت : حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرموده اند ” مشکلات موجود در حوزه های کارگری، نظیر اخراج کارگران، بیکاری، تعویق‌ها و مشکلات معیشتی است  و این مشکلات با حرف حل نمی‌شود بلکه اقدام و ابتکار می‌طلبد.

امام جمعه بردسیر افزود : رهبر معظم انقلاب تقویت تولید داخلی را ستون فقرات «حل مشکلات کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی» برشمردند زیرا ایشان فرموده اند ” برخی می‌گویند در شرایط تحریم و فشار، رونق تولید داخلی امکان پذیر نیست، بدون شک تحریم‌های ظالمانه در بروز مشکلات تاثیر داشته است اما تحریم‌ و فشار، بدون تردید نمی‌تواند جلوی «تلاش عمومی، سازمان یافته و برنامه‌ریزی شده» را برای رونق تولید داخلی بگیرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه