رفتن به بالا
  • Thursday - 14 May 2015 - 16:29
  • کد خبر : ۲۸۷۸۱
DSC_0108

لینک کوتاه:

33 درصد از مساجد استان دارای کانون می باشند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت :برای 25 درصد از مساجدی که امکان راه اندازی کانون فرهنگی و هنری در آنها وجود دارد کانون ایجاد کرده ایم و هم اکنون 33 درصد از مساجد استان دارای کانون می باشند و هدف ما کیفیت بخشیدن به فعالیت کانون ها می باشد .

به گزارش هزار نیوز ؛

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت :برای  25 درصد از مساجدی که امکان راه اندازی کانون فرهنگی و هنری در آنها وجود دارد کانون ایجاد کرده ایم و هم اکنون  33  درصد از مساجد استان دارای کانون می باشند و هدف ما کیفیت بخشیدن به فعالیت کانون ها می باشد .

ججت الاسلام مهدی رضائی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان،  صبح امروز در گردهمایی یک روزه مدیران مسئول و اعضای ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد شهرستان بردسیر به خبر نگار هزارنیوز گفت :  آنچه که برنامه پنجم توسعه مشخص کرده ،برای  25 درصد از مساجدی که امکان راه اندازی کانون فرهنگی و هنری در آنها وجود دارد کانون ایجاد کرده ایم .

حجت الاسلام رضائی با اشاره اینکه اکنون 33 درصد از مساجد کانون دارند اظهار داشت : بنا را  بر این داریم که انشاالله رویکردمان طی امسال و سالهای آینده بحث کیفیت کانون ها باشد و هدف از جلساتی  که در شهرستان ها با حضور فرمانداران محترم برگزار می کنیم این است که به فعالیت های کانون ها کیفیت ببخشیم .

این مسئول تاکیدکرد :  باید ازظرفیت ها که به وجود آمده ثمر دهی مناسبی داشته باشیم تا انشالله در  پایان سال بتوانیم گزارش جامعی ارائه بدهیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه