رفتن به بالا
  • Monday - 8 June 2015 - 08:06
  • کد خبر : ۲۹۲۷۴
44444

لینک کوتاه:

انرژی هسته ای نقطه رویارویی است/مشکل غرب، ایران هسته ای نیست ،بلکه ایران اسلامی است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:انرژی هسته ای ما نه ترمز دارد و نه دنده عقب و این حاصل مقاومت وایستادگی مردم ماست .مساله هسته ای یک مساله پوششی است ،یک نقطه رویارویی است و به فرموده مقام معظم رهبری مشکل دشمن وغرب ،ایران هسته ای نیست بلکه ایران اسلامی است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،  سرهنگ محمدی مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله در جلسه هیئت عاشقان ولایت شهرستان بردسیر ضمن تشریح روند اجرایی پرونده هسته ای ایران از ابتدا تا کنون گفت:دنیا به این خاطر به سمت هسته ای رفت که جمعیت جهان رو به افزایش می باشد ومنابع انرژی روبه کاهش می رود .امروزه 85 درصد انرژیها بصورت فسیلی می باشد که تمام شدنی است وبرای نسل های آینده نمی ماند وانرژی هسته ای می تواند جایگزین خوبی باشد.

 

محمدی افزود:ایران از سال 1335 با آمریکاییها سر مساله هسته ای قراداد بستند و از سال 40 تا46 همکاریها با ایران ادامه داشت اما با این نیت بود که ایران همیشه دست نشانده و نوکر آمریکا خواهد بود اما با پیروزی انقلاب  اسلامی همه رفتند و ایران خود با همت فرزندان انقلابی و مومن ایران تلاش خود را در این زمینه آغاز نمود .

 

مسئول سیاسی سپاه ثارالله ضمن تشریح بهانه جوییهای غرب در زمینه مسائل هسته ای  وتلاش دانشمندان هسته ای ،عنوان کرد:آمریکا با حمله به کشورهای مختلف به بهانه تروریست بودن خواست ایران را تحت فشار قرار دهد و همیشه دنبال بهانه  وجرمی برای ایران بود اول با بهانه هایی مثل ؛رعایت نکردن حقوق بشر، حمایت کردن از حزب اله و داشتن موشک هایی رعب آورنتوانستند کاری از پیش ببرند لذا بهترین چالش برای ایران از طریق انرژی هسته ای بود که مد نظر آنها قرار گرفت.

 

محمدی در ادامه به روند مذاکرات دروین،ژنو و لوزان اشاره نمود وبیان داشت: عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران به پیش بردن مذاکرات با جدیت و قوت و تلاش همه جانبه برای دست یافتن به یک توافق خوب ، معقول و قابل قبول ادامه خواهد داشت .

 

سرهنگ محمدی درپایان گفت:انرژی هسته ای ما نه ترمز دارد و نه دنده عقب و این حاصل مقاومت وایستادگی مردم ماست .مساله هسته ای یک مساله پوششی است ،یک نقطه رویارویی است و به فرموده مقام معظم رهبری مشکل دشمن وغرب ،ایران هسته ای نیست بلکه ایران اسلامی است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه