رفتن به بالا
  • Tuesday - 30 June 2015 - 12:42
  • کد خبر : ۲۹۷۲۷

لینک کوتاه:

تصاویر دلخراش از فاجعه خونین هفتم تیر و شهید صدوقی (14+)

این را همه بدانند امروز کشور به شناخت دشمن [نیاز دارد]. دشمن را بشناسیم؛ دشمنان جهانی که خودشان را به‌وسیله‌ی انواع و اقسام اقلام آرایشیِ رسانه‌ای و تبلیغاتی بزک میکنند و در مقابل چشم قرار میدهند، بشناسیم؛ آمریکا را بشناسیم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ مقام معظم رهبری در بیاناتی در دیدار با خانواده شهدا به جنایات آمریکا اشاره داشتند و تصریح کردند که بزک کردن چهره منفور آمریکا خیانت علیه ملت ایران است.

ایشان فرمودند:این را همه بدانند: امروز کشور به شناخت دشمن [نیاز دارد]. دشمن را بشناسیم؛ دشمنان جهانی که خودشان را به‌وسیله‌ی انواع و اقسام اقلام آرایشیِ رسانه‌ای و تبلیغاتی بزک میکنند و در مقابل چشم قرار میدهند، بشناسیم؛ آمریکا را بشناسیم. در همین چند روز مشاهده کنید: فردا هفتم تیر است، حادثه‌ی حزب اتّفاق افتاده است؛ در سال ۶۶ در همین روز هفتم تیر، حادثه‌ی بمباران شیمیایی سردشت اتّفاق افتاده است؛ بله، صدّام آن کار را کرد، امّا پشت سر صدام چه کسی بود؟ آمریکایی‌ها بودند، غربی‌ها بودند، همان کسانی بودند که بمبهای شیمیایی را به او دادند، چراغ سبز هم به او دادند و در مقابل این جنایت بزرگ و این قتل‌عام عجیب سکوت هم کردند. در روز یازدهم تیر – چند روز بعد – ترور شهید صدوقی است که این هم کار همین جنایتکاران است.

رهبر انقلاب خاطر نشان کردند: این دشمنها را بشناسیم. به تعبیر بعضی دوستان، خوب است این هفتم تا دوازدهم تیر را هفته‌ی «حقوق بشر آمریکایی» اعلام بکنیم. واقعاً حقوق بشر آمریکایی در این چندروز در کشور ما یک چیز واضح و بارزی است و از این قبیل الی‌ ماشاءالله. پس احتیاج داریم دشمن را بشناسیم. آن کسانی که امروز سعی میکنند از این هیولا – که سیاستهای آمریکایی و سیاستهای بعضی از دنباله‌روان آمریکا است – یک چهره‌ی موجّهی معرّفی کنند، اینها دارند خیانت میکنند؛ اینها دارند جنایت میکنند. این کسانی که این حقیقت روشن را کتمان میکنند، این دشمنی خباثت‌آلود را در زیر پرده‌های توجیه میپوشانند، اینها دارند خیانت میکنند به این ملّت. کشور ما و ملّت ما احتیاج دارد دشمن را بشناسد، عمق دشمنی را بفهمد.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی با تشکیل پرونده ای ویژه جهت معرفی چهره خباثت بار آمریکا به بررسی جنایات آن علیه ملت ایران از تاریخ 7الی 12تیر ماه می کند.

در شماره اول این پرونده، به بمباران شیمیایی سردشت که هواپیماهای بمب‌افکن ارتش عراق با حمایت مستقیم آمریکا پرداخته شد.

در شماره دوم این پرونده باید مرور تصاویر به جا مانده از انفجار دفتر حزب جمهوری و ترور شهید آیت الله صدوقی می پردازیم.

باپوزش از کاربران گرامی به دلیل دلخراش بودن تصاویر

72شهید انفجار دفتر حزب جمهوری

مبارز شهید آیت الله صدوقی

پایان پیام/خ

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه