رفتن به بالا
  • Tuesday - 2 June 2015 - 07:45
  • کد خبر : ۲۹۱۷۶

لینک کوتاه:

تلاش‌ صهیونیست‌ها برای سرقت آثار باستانی یمن

منابع یمنی افشا کردند که رژیم صهیونیستی تلاش‌های گسترده‌ای را برای کشف و شناسایی آثار باستانی یمن و سرقت و خارج کردن آنها از این کشور آغاز کرده است. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، منابع آگاه یمنی افشا کردند که رژیم صهیونیستی درپی یافتن راه سرقت آثار باستانی و تاریخی یمن است. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

منابع یمنی افشا کردند که رژیم صهیونیستی تلاش‌های گسترده‌ای را برای کشف و شناسایی آثار باستانی یمن و سرقت و خارج کردن آنها از این کشور آغاز کرده است.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، منابع آگاه یمنی افشا کردند که رژیم صهیونیستی درپی یافتن راه سرقت آثار باستانی و تاریخی یمن است.
در این ارتباط یک منبع امنیتی یمنی که به دلایل امنیتی خواستار عدم افشای هویت خود شد، خاطر نشان کرد که دستگاه‌های امنیتی یمن اطلاعات موثقی در اختیار دارند که تاکید می‌کند، رژیم صهیونیستی با استفاده از یهودیان یمن تلاش دارد، آثار باستانی و تاریخی این کشور را سرقت و به خارج از یمن یعنی سرزمین‌های اشغالی منتقل کند.

پایگاه خبری احرار حجاز نیز در خبری به نقل از این منبع امنیتی یمنی نوشت که با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته، اما تاکنون این رژیم موفق به سرقت آثار تاریخی و باستانی یمن نشده است.

اما کارشناسان بر این باورند که رژیم صهیونیستی سرانجام این خواسته خود را با کمک ایادی که در یمن دارد، عملی خواهد کرد، به همین دلیل آنها به شدت نسبت به عملی شدن این خواسته صهیونیست‌ها و غارت سرمایه‌ ملی یمن ابراز نگرانی کردند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه