رفتن به بالا
  • Wednesday - 3 June 2015 - 08:04
  • کد خبر : ۲۹۱۹۲

لینک کوتاه:

توان موشکی ایران تهدیدی برای اسرائیل است

نخست وزیر رژیم اسرائیل با خطرناک خواندن توان نظامی ایران گفت این رژیم برای مقابله با توان نظامی ایران به خودش اتکا می کند. به گزارش هزار نیوزبه نقل از مهر،  نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز از محل فرماندهی رزمایش سراسری مقابله با حملات موشکی این رژیم در رزمایش سالانه دیدار کرد. وی در بازدید از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نخست وزیر رژیم اسرائیل با خطرناک خواندن توان نظامی ایران گفت این رژیم برای مقابله با توان نظامی ایران به خودش اتکا می کند.

به گزارش هزار نیوزبه نقل از مهر،  نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز از محل فرماندهی رزمایش سراسری مقابله با حملات موشکی این رژیم در رزمایش سالانه دیدار کرد.

وی در بازدید از این رزمایش سراسری مقابله با حملات موشکی گفت اولین تهدیدی که ما را تهدید می کند و در حال افزایش است توان موشکی ایران است که در اختیار هم پیمانانش حزب الله و حماس است قرار دارند.

نتانیاهو در ادامه گفت: وقتی به مسئله امنیت اسرائیل می رسیم من ابتدا به خودمان اتکا می کنم .

وی در توجیه این گفته خود مدعی شد:   توافقی هسته ای که کشورهای جهان در حال انجام آن با ایران هستند این اجازه را خواهد داد تا ایران صاحب سلاح اتمی بشود.

نتانیاهو در ادامه گفت با این توافق میلیاردها دلار پول به دست ایران خواهد رسید امری که موجب ادامه مسلح شدن ایران و دوستانش در منطقه خواهد شد.

انتهای پیام/ن

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه