رفتن به بالا
  • Thursday - 4 June 2015 - 08:45
  • کد خبر : ۲۹۲۱۰
id48611086_1063155_693.jpg

لینک کوتاه:

«جهاد نکاح مردان» برای داعشی ها مباح است

انصار الشریعه اخیرا بیعت خود را با داعش در منطقه «سرت» پایگاه اصلی نیروهای این گروه تروریستی اعلام کرده و عملیات نظامی را با هماهنگی داعش انجام می دهد. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، سایت خبری “شام تایمز” نوشت:  “مسعود عبدالعظیم الشافعی” که به جعل گذرنامه و شرکت در 90 عملیات تروریستی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

انصار الشریعه اخیرا بیعت خود را با داعش در منطقه «سرت» پایگاه اصلی نیروهای این گروه تروریستی اعلام کرده و عملیات نظامی را با هماهنگی داعش انجام می دهد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، سایت خبری “شام تایمز” نوشت:  “مسعود عبدالعظیم الشافعی” که به جعل گذرنامه و شرکت در 90 عملیات تروریستی متهم است، در مصاحبه با روزنامه الجزائری “الشروق” اظهار کرد فرماندهان داعش نوجوانان را به لواط و همجنسبازی مجبور می کنند.

بر پایه این گزارش؛ الشافعی جوان 19 ساله ای است که در  اظهارات خود در خصوص نحوه جذب به گروهک انصار الشریعه لیبی وابسته به داعش از مسئله عجیبی پرده برداشت.

وی طی اظهارات خود به روزنامه الشروق گفت: قرار شد من و عده ای از نوجوانان برای خواندن قرآن به یکی از مساجد برویم اما دیدیم امام جماعت مسجد و تعداد زیادی از داعشی ها با یک نوجوان کم سن و سال عمل منافی عفت انجام می دهند.

الشافعی در ادامه گفت: آنها معتقدند این عمل زشت مباح بوده و آن را با ما انجام می‌دهند. امام جماعت مسجد در همان جلسه به من تعرض کرد و برخی افراد نیز از ما تصویر می‌گرفتند و بعد از اتمام جلسه به ما گفتند ما الان در جهاد نکاح با آنها هم عقیده ایم.

لازم به ذکر است انصار الشریعه اخیرا  بیعت خود را با داعش در منطقه «سرت» پایگاه اصلی نیروهای این گروه تروریستی اعلام کرده و عملیات نظامی را با هماهنگی داعش انجام می دهد.

image

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه